Ako schudnúť?

Chudnúť s KetoMixom je skutočne jednoduché. Spaľovanie tuku pri tejto diéte má totiž na starosti ketóza, do ktorej sa s našimi jedlami dostanete behom pár dní. Nemusíte sa báť. Názov znie možno zložito, ale všetko je vlastne veľmi jednoduché.

From fat to fit

Ako funguje ketóza

Ketóza je celkom prirodzený stav v prípade že nemáte dostatok sacharidov. Vaše telo ich teda musí nahradiť niečím iným, aby mu nechýbala energia. A práve na tomto princípe je založená KetoMix diéta. Všetky naše jedlá sú nízkosacharidová a tak si po dobu diéty udržujete príjem sacharidov pod hranicou 50 g denne.

Ako zdroj energie začne vaše telo chýbajúce sacharidy celkom automaticky nahrádzať ketónmi. A tie sa vytvoria z uloženého telesného tuku. Budete tak chudnúť pri akejkoľvek činnosti..

1

Vyberte a objednajte KetoMix potraviny

Na našom e-shope nájdete mnoho našich nízko-sacharidových produktov. Všetky jedlá majú vyvážený pomer proteínov, minerálnych látok, vitamínov i vlákniny a sú úplne bez škodlivých chemických látok. Proteínové koktaily KetoMix sú zákazníkmi hodnotené ako chuťovo najlepšie na trhu, a dokonale vás zasýtia. Rovnako tak si pochutnáte aj na ostatných jedlách – od proteínového pečiva a sušienok, cez cestoviny, tyčinky, kaše, polievky, chipsy a mnoho ďalšieho. Všetky KetoMix jedlá sú vyvinuté tak, aby mali vyvážené a takmer zhodné nutričné hodnoty. Vďaka tomu je len na vás, s ktorými jedlami sa rozhodnete chudnúť. Pokiaľ chcete po celú dobu diéty piť iba koktaily, nie je to problém. Ale ak si chcete diétu užiť a urobiť si ju skutočne pestrou, siahnite aj po ďalších produktoch. Kúpiť ich môžete buď v cenovo zvýhodnených balíčkoch, alebo jednotlivo. Množstvo jedál, ktoré budete potrebovať, záleží na dĺžke vašej diéty.

Pokiaľ neviete, ako si diétu najlepšie rozvrhnúť, využite našu BMI kalkulačku a zistite, koľko našich jedál budete pre redukciu svojej váhy potrebovať.

2

Držte prvú fázu diéty KetoMix

Prvá fáza našej diéty je najjednoduchšia a zároveň najúčinnejšia. Jete 5x denne ľubovoľné KetoMix jedlá, až pol kila zeleniny a 30g orieškov či semienok. Nad diétou tak nemusíte vôbec premýšľať, pochutnáte si a nebudete mať hlad. Jediným pravidlom je, že by ste mali jesť vždy po 3 hodinách.

Doba, po ktorú držíte prvú fázu

Minimálne týždeň, maximálne 8 týždňov. Budete teda potrebovať 35 až 280 porcií KetoMix jedál – podľa toho, ako dlho plánujete prvú fázu držať. Čím vyššia váha vás trápi, tím dlhšie odporúčame v tejto fázy zotrvať.

balicek

35 porcií

balíček na týždeň

odkaz
balicek

70 porcií

balíček na 2 týždne

odkaz
balicek

110 porcií

balíček na 3 týždne

odkaz
balicek

140 porcií

balíček na 4 týždne

odkaz
3

Chudnite v druhej fáze diéty KetoMix

Druhá fáza je miernejšia, ale napriek tomu veľmi účinná. Naše jedlá budete konzumovať trikrát denne a dve ďalšie nahradíte receptami, ktoré nájdete na KetoMix magazíne alebo v našom diétnom pláne s receptárom. Inšpirovať sa môžete aj našimi video-receptmi. Tešiť sa môžete na mäso, vajcia, ryby alebo, mliečne výrobky alebo syry.

Ako dlho držať druhú fázu?

Druhá fáza by nemala byť kratšia než jeden týždeň a maximálna doba sa odvíja od dĺžky prvej fázy. Obe fázy by dohromady nemali trvať dlhšie ako 14 týždňov. Pokiaľ teda napríklad prvú fázu držíte 2 týždne, druhá fáza by nemala trvať dlhšie než 12 týždňov.

4

Udržujte váhu v tretej fáze

Tretia fáza už nie je diétou, ale prechodom na zdravšiu stravu, ktorá by vás mala prevádzať celým ďalším životom. Na KetoMix magazíne nájdete recepty, ktorých sa môžete držať bez obavy z nabraných kíl. Nemusíte sa báť, bude to jednoduché. Vďaka predchádzajúcim dvom fázam ste sa naučili jesť pravidelne, dostatočne piť, konzumovať zeleninu, vyberať si kvalitné zdroje bielkovín a hlavne vyhýbať sa cukru. Teraz už len zaradíte zdravé prílohy, ovocie a váš nový životný štýl bude na svete.

From fat to fit

Prečo si vybrať KetoMix?

KetoMix je unikátna česká diéta, ktorá ponúka bezpočetných plnohodnotných a veľmi chutných proteínových jedál. Ich príprava vám nezaberie viac než päť minút, a tak budete mať dosť času sami na seba. KetoMix jedlá neobsahujú škodlivú chémiu a s výnimkou žemličiek a cestovín sú celkom bez lepku. K ich príprave nie je potrebné mlieko. Obsahujú tiež všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré telo v dobe diéty potrebuje.

  • Účinné chudnutie bez hladovania a nutnosti cvičenia.
  • Rýchly a trvalý výsledok bez jojo efektu - pri následnom dodržovaní zásad zdravého životného štýlu.
  • Jedlá bez škodlivej chémie.
  • Ponúkame aj produkty vhodné pre celiakov, vegetariánov a vegánov.
  • Zaistenie príjmu potrebných vitamínov a minerálnych látok.
  • Príprava jedla za menej než 5 minút.
  • Výživové poradkyne sú vám k dispozícii celý týždeň od 8 do 23 hodiny.
  • Kompletný diétny program až k dverám vášho domova.

Vaše časté otázky

Koľko môžem schudnúť za týždeň?

V prvom týždni KetoMix diéty sa dostávate do stavu ketózy. To samozrejme neznamená, že nechudnete. Vo chvíli, keď vyčerpáte svoje zásoby sacharidov, začne telo automaticky využívať ketóny, ktoré si tvorí z tukových zásob. A tak začínate chudnúť. Zároveň s obmedzením cukrov prestane telo zadržovať vodu, ktorá sa práve na nich viaže. Vaše telo akoby „spľaskne“. Váhový úbytok v prvom týždni je individuálny. Najčastejšie medzi 1 – 5timi kilogramami.

Ako na to s jojo efektom? Nevrátia sa mi kilá po diéte späť?

Pokiaľ sa vrátite späť k zlým stravovacím návykom, priberiete. To je rovnaké u všetkých diét. Časté maškrtenie, večerné prejedanie, veľké porcie, ale i nadmiera alkoholu - to všetko vás vráti k vašej východiskovú váhu. Je dôležité, aby ste svoju stravu prehodnotili a z našej diéty si odniesli všetky návyky, ktoré sme sa vás snažili naučiť. Pravidelnosť v jedle, premýšľanie nad tým, čo jete a koľko sacharidov v onom jedle je, dostatok zeleniny, správne zvolené nízkotučné zdroje bielkovín, pitný režim. Toto všetko už poznáte a viete. Teraz všetko záleží len na vás. Pridajte správne zdroje sacharidov ako celozrnné pečivo, nesmažené prílohy, ovocie a zdravý, vyvážený jedálny lístok je na svete. S takým kilá hore nepôjdu.

Ako je to s nápojmi? Smiem piť kávu alebo čaj?

Pri ketónovej diéte je veľmi dôležitý pitný režim. Vypiť by ste mali 2-3 litre denne. Vyvarujte sa sladených nápojov a džúsov. Kávu i čaj (bez sušeného ovocia) môžete, neslaďte ich však. Pokiaľ sladiť musíte, použite čakankový sirup. Do kávy môžete pridať 2 deci mlieka denne. Odporúčame vám piť vodu a minerálky bez cukru. Do nápojov môžete pridávať citrón (maximálne jeden denne).

Čo sa stane, keď nezjem päť jedál denne?

Môžete si tým zapríčiniť úbytok svalovej hmoty, čomu sa táto diéta snaží predchádzať. Jedlá KetoMix sú chutné a aj keď nebudete cítiť hlad, snažte sa pravidlo piatich jedál dodržovať. Aj preto, že by ste si tento spôsob stravovania mali zachovať v neskoršom živote, aby ste predišli jojo efektu.

Je diéta vhodná aj pre mužov?

Diéta je založená na zníženom príjme sacharidov, ktoré uvedú vaše telo do stavu ketózy. Biochemické reakcie žien i mužov sú rovnaké, preto je naša diéta vhodná pro všetkých, bez rozdielu pohlavia alebo veku.

 

Zuzana, 28 rokov „Chcela som vyzerať ako princezná.“

 Cítim sa výborne.

Petra, 44 rokov „Chcela som späť svoje telo a sebavedomie.“

 Žiju naplno.

Miška, 50 rokov „Schudla som jednoducho aj po päťdesiatke.“

Som štíhla a šťastná.

Monika, 45 rokov „Nakoniec budete spokojní sami so sebou.“

Som nový človek.

Z čoho sú produkty KetoMix zložené?

Sójový proteín

Sója je najkvalitnejší rastlinný zdroj proteínu s najvyššou biologickou hodnotou, vstrebateľnosťou a využiteľnosťou.

Srvátkový proteín

Srvátka je v súčasnosti považovaná za najkvalitnejší zdroj bielkovín. Vďaka svojim vlastnostiam patrí k najvyužívanejším proteínom medzi vrcholovými športovcami. Telu dodá všetky esenciálne aminokyseliny nevyhnutné pre dokonalú obnovu svalovej hmoty.

čekanka

Čakanková vláknina

Rozpustná vláknina podporuje kvalitnú črevnú mikroflóru. Funguje ako takzvané probiotikum, žnižuje pocit hladu a obmedzuje produkciu škodlivých látok v čreve.

Ľanové semienko

Ľanové semienko predstavuje nerozpustnú vlákninu, ktorá reguluje vstrebávanie živín z potravy. Podporuje činnosť čriev a pôsobí ako akási kefa tráviaceho traktu, ktorá znižuje vstrebávanie toxínov z čreva do tela.

Kyselina listová

Kyselina listová spolu s ďalšími vitamínmi sa významne podieľa na metabolizme sacharidov, tukov aj bielkovín. Telo si tieto látky prevažne nedokáže samo vytvoriť, preto ich počas diéty KetoMix prijímate v tej najľahšie vstrebateľnej forme. Metabolizmus preto môže pracovať na najvyššie obrátky.

Vyberte si svoj balíček a začnite chudnúť.
Ketónová diéta na 7 dní
Ketónová diéta na 7 dní
 
Máme na sklade!
€72,70
€54

35 porcií Keto diéta obsahuje potraviny vhodné pre 1., 2. aj 3. fázu diéty. Balíček vám vydrží na 1 týždeň diéty. Ako darček dostanete zdarma...

Ketónová diéta na 2 týždne
€124,70
€113

70 porcií Diéta na 14 dní obsahuje potraviny vhodné pre 1., 2. i 3. fázu diéty. Táto proteínová diéta na 14 dní je ideálnym spôsobom, ako začať...

Ketónová diéta na 3 týždne
€208,70
€172

110 porcií Balíček ketónovej diéty obsahuje potraviny vhodné pre 1., 2. i 3. fázu diéty. Ako darček dostanete zadarmo šejker, odmerku...

Tip
€275,10 –24 %
€275,10
€210

140 porcií Balíček ketónovej diéty obsahuje potraviny vhodné pre 1., 2. i 3. fázu diéty. Ako darček dostanete zadarmo šejker, odmerku...

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie