Presvedčil som sa, že s keto diétou sa dá schudnúť aj pri práci na smeny

Volám sa Ján a mám 47 rokov. Ku keto diéte ma priviedla moja priateľka. Podarilo sa jej s ketónovou diétou zhodiť kilá naviac, ktoré ju dlho trápili. Nie, že by sa mi predtým nepáčila, ale teraz jej to naozaj veľmi svedčí. Hlavne, novú váhu si bez problémov drží, čo ma asi najviac presvedčilo.

Honza_cely

Nepravidelný režim urobil svoje 

Pracujem na smeny, takže s pravidelnou stravou som mal vždy problém. V práci som bol rád, že do seba niečo stihnem dostať a doma som potom „vyžral“ všetko, čo som našiel. Aj keď som sa v práci celý deň hýbal, postupne som pribral až na 113,5 kg. Táto váha ma veľmi obmedzovala. A to nielen fyzicky, ale prejavilo sa to aj na zdraví. Horšie sa mi dýchalo, pohyboval som sa len veľmi ťažko. Kilá navyše mi začali prekážať. Zabrať mi dávala aj kompletná rekonštrukcia staršieho domu, do ktorej sme sa pustili. Potom sa rozhodla chudnúť moja priateľka, a ako som už povedal, úspešne. Hecovala ma tak dlho, až som si povedal, že to s diétou KetoMix vyskúšam aj ja. A bol som milo prekvapený.  

Nemyslel som si, že aj keto diéta môže chutiť 

Keto jedlá boli super, ich príprava rýchla. Navyše som si na všetkom veľmi pochutnávala. Nebolo tam snáď nič, čo by som mal problém jesť. Najviac som si pochutil asi na omelete s príchuťou slaniny a syra a vynikajúci bol aj proteínový kokteil, ku ktorému som striedal niekoľko príchutí. Určite mi pomohlo, že mala moja priateľka s keto diétou skúsenosti. Vedela už, ako najlepšie jedlo pripraviť. Ja som len poslušne konzumoval, alebo som zdieľal tipy na rôzne keto recepty, na ktoré som narazil na stránke KetoMixu alebo vo facebookovej poradni. Tú by som taktiež rád ocenil. Podpora a motivácia od ostatných ľudí aj od výživových poradkýň bola úžasná a veľmi mi pomáhala. Bolo fajn, že sa tu ľudia podelia o svoje úspechy, postrehy, nápady. Zdieľajú dokonca aj rôzne problémy a trápenia. Je super vedieť, že v tom človek nie je sám.  

Zmeny boli viditeľné hneď 

Ako prvý som si po pár dňoch všimol zmeny na oblečení ja sám. Zrazu mi nebolo také úzke. No, a po pár týždňoch na mne všetko staré oblečenie viselo ako na vešiaku. Aj opasok som si musel posunúť. Nerád chodím nakupovať, ale nedalo sa inak. Musel som obnoviť celý šatník. Veľa pochvál som na svoju novú postavu počul aj vo svojom okolí, čo ma vždy potešilo a som rád, že je tá zmena k lepšiemu vidieť.  

Konečne je mi fajn 

Predtým som si to nevedel vôbec predstaviť, ale KetoMix diéta ma presvedčila, že sa dá pohodlne schudnúť, aj keď pracujete na smeny. Vďaka jednoduchej a rýchlej príprave si jedlá môžete prichystať vopred a vziať si ich so sebou. Keď nestíhate, dajte si tyčinku alebo kokteil.  

Teraz sa konečne cítim fajn. Milujem more a potápanie. Každý rok sa snažíme dovolenkovať v Chorvátsku, takže tento raz si naozaj užijem dovolenku, pretože si nebudem pripadať ako „vorvaň“. Som v omnoho lepšej kondícii a cítim sa fajn. Ďakujem KetoMixu za takú jednoduchú, a hlavne účinnú, diétu.  

ODKAZ OD Jána 

„Tomu, kto ešte váha, by som odporučil, aby sa určite nebál a šiel na to! Keď som to dokázal ja, dáte to aj vy.“

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €