Veľa ľudí si všimlo, že som schudla a to ma teší

Volám sa Šárka a rozhodla som sa podstúpiť diétu KetoMix. Mám kancelársku prácu a od doby Covidu som začala pracovať striedavo z domu. Aj toto prispelo k nedostatku pohybu a zlému stravovaniu. Aj keď som nejedla pravidelne, snažila som sa jesť zdravo. Minimálne vyprážané jedlá, pečivo len celozrnné, nesladené jogurty a na pitie čistú vodu. Aj napriek tomu išli kilá hore, čo ma vydesilo.  

Bola som pripravená na zmenu, ale stále som nevedela ako na to.

Bolo mi smutno. Nemohla som sa pozrieť do zrkadla. Predtým som mala svoje telo rada. Jazdila som na bicykli, na in-line korčuliach a hrala badminton. Chcela som schudnúť, cítiť sa lepšie a nemusieť sa hanbiť vyzliecť sa do plaviek. Navyše, potrebovalo to ja moje zdravie. Mojím cieľom bolo schudnúť partie na bruchu a stehnách. S príchodom pandémie bol pohyb vo veľkej miere obmedzený, ale ja som vedela, že zmena nepríde sama. Potom sa objavil KetoMix 

Chcela by som sa opäť mať rada!

Bola som presvedčená, že idem so svojimi kilami niečo urobiť. Veľkú podporu som cítila od svojich dvoch dcér, ktoré mi od začiatku fandili. S KetoMixom začalo všetko ísť ľahšie. S produktami som bola veľmi spokojná. Veľa som si ich obľúbila a keď som mala chuť a čas, do receptov som pridala trošku fantázie. Najmenej mi chutili omelety, z ktorých som však vždy vymyslela niečo iné, lepšie.  

Inšpirovala som sa vo facebookovej poradni

Hneď na začiatku som sa pridala do KetoMix poradne na facebooku. Našla som tu motiváciu, užitočné rady a množstvo receptov. Naučila som sa pripraviť segedínsky guláš, pečené placky, brokolicové placky, halušky z omelety a mnoho ďalšieho. Bola som nadšená hlavne z toho, že si užívam dobré jedlo a kilá idú dole. Na tretí týždeň sa moja váha trošku pozastavila, ale centimetre išli dole aj tak.  

Moje okolie ma plne podporovalo

Úbytok na váhe si začalo pomaly ale isto všímať aj moje okolie. Všetci ma podporovali, čo bolo mojím hnacím motorom. Aj ja sama som mala veľkú radosť. Zmeny som vnímala pozitívne a hneď, ako to bolo možné, išla som na nákupy. Dokonca som musela nejaký čas nosiť elasťáky, pretože mi ostatné nohavice boli voľné.  

Naučila som sa jesť a piť

Vďaka KetoMixu som sa naučila jesť pravidelne, 5x denne. Prehodnotila som celý jedálniček, veľa pijem a už mi to nerobí taký problém, ako na začiatku. Bála som sa, že budem hladná, ale jedlá som nakoniec mala viac ako dosť. Ubúdajúce kilá sú motiváciou. Teraz už viem, že to naozaj funguje, preto budem s KetoMixom pokračovať aj naďalej.  

Odkaz od Šárky

“Keď vidíte zmenu sami na sebe, je to veľká motivácia. Zrazu viete, že to ide. Je to pre mňa super skúsenosť. Ak stále váhate, verte, že sa to oplatí. Určite poďte na to!“ 

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €