Ako schudnúť?

Nikdy to nebolo jednoduchšie!

Radi by ste urobili niečo pre svoje zdravie a lepšiu postavu, ale nechcete hladovať, mučiť sa s cvičením, zdĺhavo pripravovať jedlá a počítať kalórie? V tom prípade zvoľte ketónovú diétu KetoMix. Ketónová diéta KetoMix vám pomôže za pár týždňov nastaviť zdravý životný štýl a s ním aj docieliť krivky, ktoré by ste chceli mať.

ako-schudnut-ketomix-sk

Ako funguje ketóza

Diéta KetoMix využíva biochemické reakcie tela, zvané ketóza. Znie to zložito, ale nič ťažkého na tom nie je. Pokiaľ telu kontrolovane obmedzíte cukry, začne ich úplne automaticky nahradzovať ketónmi. Čo sú látky, ktoré telo začne vytvárať z energie vašich tukových zásob, aby nahradilo práve cukry. A tak kilá začnú ubúdať.

Funguje to na každého, bez rozdielu veku alebo pohlavia. Ľudské telo je tak proste nastavené. Stav zvaný ketóza nastáva v tele veľmi rýchlo. Už druhý alebo tretí deň po zahájení KetoMix diéty. Takže už po niekoľkých dňoch začne ísť ručička na váhe strmo dole. Vaše telo bude chudnúť za vás, a vy nemusíte vynakladať žiadnu fyzickú aktivitu.

Prečo chudnúť s KetoMixom

KetoMix je unikátna česká diéta, ktorá v súčasnej dobe ponúka dvadsaťdva plnohodnotných a veľmi chutných jedál. Ich príprava vám nezaberie viac ako päť minút, a tak budete mať dosť času sami na seba. KetoMix jedlá neobsahujú chemické prísady a glutamáty a s výnimkou žemličiek sú úplne bez lepku. K ich príprave nie je potrebné mlieko. Obsahujú tiež všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré telo v dobe diéty potrebuje.

  • Rýchle chudnutie bez hladovania
  • Príprava jedál do 5 minút
  • Vitamíny pre podporu imunity
  • Bez miešania s mliekom
  • Bez škodlivých chem. prísad
  • Jedálniček zadarmo
  • Bez lepku
  • Vyrobené v ČR

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Už nikdy inak!

,,Po prvýkrát a už nikdy inak! Sú proste veci, ktoré neskúsite po druhýkrát, keď vás nenadchnú okamžite. Tak to bolo aj s mojimi diétami. Keď som mávala v rôznych obdobiach záchvaty chudnutia, to bolo rád, tipov a osvedčených receptúr. Lenže vždy prišiel ten strašiak jojo efekt. Teraz som konečne prišla na niečo, čo dokáže aj tohto strašiaka zastrašiť. KetoMix diéta."

Andrea Ježková
reportérka TV Prima

Rýchly výsledok

,,Baví ma, keď je vidieť rýchlo výsledok. Čo u KetoMix diéty naozaj je. Jedlá sa pripravujú tiež bleskovo. Nemusím počítať kalórie ani sa hýbať, keď nemám chuť. Som skoro závislá na kokteile s jahodovou príchuťou. Ten so sebou beriem všade. A navyše vás KetoMix naučí premýšľať o tom, čo jete. Zrazu vidíte, v čom všetkom je cukor. Zistíte, že aj jedlá, ktoré sa navonok tvária ako zdravé, sú plné umelých sacharidov."

Mahulena Bočanová
herečka a moderátorka

Príval energie

,,Ak ma niečo na KetoMix diéte prekvapilo, bola to rýchlosť, akou išli kilá dole. Už za týždeň mi boli voľné džínsy v páse. A ešte jedna vec, ktorá mi vyrazila dych. Ten príval energie, ktorý som zrazu mal. Bál som sa, že budem unavený, protivný, nebudem vládať. Ale opak bol pravdou. Vo chvíli, kedy telo preskočilo do módu „už som v ketóze“, ako keby dostalo energetickú injekciu."

Roman Mikesh
moderátor

Čo zákazníci najviac oceňujú?

„Jedlá KetoMix sú chutné a ľahko a rýchlo sa pripravujú.“
„Prekvapil ma prísun energie, keď sa telo dostalo do ketózy. Niečo takého som nečakal.“
„Baví ma široká škála plnohodnotných proteínových jedál. Diéta nie je jednotvárna.“
„Vyhovuje mi, že sú príchute kokteilov v samostatných baleniach, a ja si tak môžem sama zvoliť intenzitu sladkosti proteínového nápoja.“
„S mojou alergiou boli pre mňa iné diéty problémom. KetoMix je bez lepku, takže presne to, čo potrebujem. A navyše je aj bez glutamátov a inej chémie. Čo je pre zdravie fajn.“
„Okrem toho, že som s KetoMixom schudla, zbavila som sa aj dlhoročného akné.“
Vybrať výhodný balíček

Čo obsahujú produkty KetoMix

Sójový proteín

Sója je najkvalitnejší rastlinný zdroj proteínu s najvyššou biologickou hodnotou, vstrebateľnosťou a využiteľnosťou.

Srvátkový proteín

Srvátka je v súčasnosti považovaná za najkvalitnejší zdroj bielkovín a pre svoje vlastnosti je najvyužívanejším proteínom medzi vrcholovými športovcami. Telu dodá všetky esenciálne aminokyseliny nevyhnutné pre dokonalú obnovu svalovej hmoty.

Zemiaková vláknina

Rozpustná vláknina podporuje kvalitný črevný mikrobióm. Funguje ako takzvané prebiotikum, znižuje pocit hladu a obmedzuje produkciu škodlivých látok v čreve.

Ľanové semienko

Ľanové semienko predstavuje nerozpustnú vlákninu, ktorá reguluje vstrebávanie živín z potravy, podporuje činnosti čriev a pôsobí ako akýsi kartáč tráviaceho traktu, ktorý znižuje vstrebávanie toxínov z čreva do tela.

Kyselina listová

Kyselina listová a ďalšie vitamíny sa významne podieľajú na metabolizme sacharidov, tukov aj bielkovín. Telo si tieto látky prevažne nedokáže vytvoriť, preto ich počas diéty KetoMix prijímate v tej najlepšie vstrebateľnej forme. Metabolizmus tak môže pracovať na najvyššie obrátky.

Zvládnem to?

Áno! Nemusíte sa obávať ani jednotvárnosti diéty. V portfóliu produktov nájdete ako jedlá slané - od omelety a polievok cez palacinky, až k žemličkám alebo chlebu. Pokiaľ budete mať chuť na sladké, zvoliť môžete KetoMix proteínové tyčinky, kaše, perníčky alebo puding.

Dôležitou súčasťou diéty sú tiež kokteily - u tých máte na výber zo siedmich lahodných príchutí a jedného vegánskeho kokteilu. V ponuke nájdete aj nízkosacharidové čokolády či orieškové krémy a pomyselnou čerešničkou na torte je nízkosacharidové víno KetoMix.

Vybrať výhodný balíček
 

Lenka, 27 rokov ,,Už nie som unavená a chuť na sladké takmer zmizla."

-10 kg za 3 týždne*

Pavlína, 45 rokov ,,Už zase chodím rada medzi ľudí.“

-10 kg za 3 týždne*

Iveta, 47 rokov (Brno) „Teraz mám väčšie sebavedomie a to je niečo skvelé!“

-10 kg za 3 týždne*

Hedvika, 47 rokov „Teraz si kupujem oblečenie, ktoré sa mi páči a nie to, ktoré mi schová pneumatiky.“

-10 kg za 3 týždne*
Prev Next

Zvoľte si balíček a začnite chudnúť

balíčky
93 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 198 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €