Ako začať

1

Vyberte a objednajte si
KetoMix potraviny

Na našom e-shope nájdete množstvo produktov KetoMix od kokteilov, polievok cez kaše až po žemličky. Všetky tieto proteínové jedlá sú vyvinuté tak, aby mali vyvážené a takmer rovnaké nutričné hodnoty. Vďaka tomu je len na vás, s ktorými KetoMix jedlami sa rozhodnete chudnúť.

Ak sa rozhodnete po celú dobu diéty piť iba kokteily, nie je to problém. Pokiaľ si chcete urobiť diétu pestrú, ľubovoľne kombinujte všetky KetoMix jedlá z našej ponuky. Potraviny môžete objednať buď vo výhodných balíkoch, alebo po jednotlivých kusoch podľa svojej chuti. Počet výrobkov, ktoré budete potrebovať, záleží na dĺžke vašej diéty.

Pokiaľ si nie ste istí, ako si diétu čo najlepšie rozvrhnúť, využite našu BMI kalkulačku alebo si rovno vyberte produkty

2

Držte prvú fázu diéty KetoMix

Prvá fáza diéty je najjednoduchšia a zároveň najúčinnejšia. V prvej fáze KetoMix diéty jete ľubovoľné KetoMix jedlá, pol kila zeleniny a 20 g orieškov a to 5x denne, každé tri hodiny. Všetky KetoMix jedlá, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vhodné už od tejto fázy diéty.

Doba, po ktorú držíte prvú fázu

Táto fáza by mala trvať minimálne týždeň a maximálne 8 týždňov. Budete teda potrebovať 35 až 280 porcií ľubovoľných KetoMix jedál, podľa toho ako dlho sa rozhodnete prvej fáze držať.
Čím vyššia váha vás trápi, tým dlhšie odporúčame prvú fázu držať. Akonáhle sa začnete blížiť k vysnívanej váhe, prechádzate do druhej fázy diéty KetoMix.

balicek

35 porcií

balíček na týždeň

odkaz
balicek

70 porcií

balíček na 2 týždne

odkaz
balicek

110 porcií

balíček na 3 týždne

odkaz
balicek

150 porcií

balíček na 4 týždne

odkaz
3

Držte druhú fázu diéty KetoMix

Druhá fáza už je miernejšia, ale napriek tomu veľmi účinná. V druhej fáze konzumujete tie isté potraviny ako v prvej fáze, ale už iba 3x denne. Zvyšné dve jedlá nahrádzate receptami, ktoré nájdete v manuáli. Prehľadný manuál bude priložený vo vašom balíčku. Tešiť sa môžete už na jednoduché recepty z mäsa, vajíčok, rýb alebo syrov.

Doba, po ktorú držíte druhú fázu

Druhá fáza by nemala byť kratšia ako jeden týždeň. Maximálna doba sa odvíja od dĺžky prvej fázy. Obe fázy KetoMix diéty by nemali dohromady trvať dlhšie ako 14 týždňov, preto ak napríklad držíte prvú fázu 2 týždne, druhá fáza by nemala trvať dlhšie ako 12 týždňov.

4

Udržujte váhu v tretej fáze

Tretia fáza už nie je diétou, ale vyváženou zdravou stravou, ktorá by vám mala ukázať cestu k ľahkému udržaniu zhodených kíl. Vo svojom manuáli nájdete jedálny lístok, ktorého sa môžete držať. Nemusíte sa obávať, bude to ľahké. Predchádzajúce fázy diéty vás naučili pravidelne jesť, dostatočne piť, konzumovať zeleninu, vedieť vyberať kvalitné zdroje bielkovín a vyhýbať sa cukru. Teraz už len zaradíte zdravé prílohy, ovocie a váš nový, zdravý životný štýl je na svete.

1
2
3
93 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 198 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €