Diétne plány

Diétne plány

S diétou KetoMix schudnete presne toľko, koľko potrebujete. Či už je vaša nadváha v úplných začiatkoch, alebo sa s ňou už nejakú dobu trápite. Pre každého máme účinný diétny plán, s ktorým sa dá ľahko zbaviť nechcených kíl. S výberom toho správneho vám pomôže BMI kalkulačka. Chudnite pohodlne, bez pocitu hladu a s potešením z každého sústa.

Koľko potrebujete schudnúť?

Ľahká nadváha

Máte ľahkú nadváhu, teda BMI medzi 25 - 30? Odporúčame vám pustiť sa do KetoMix diéty na dobu aspoň 4 týždňov. Zbavte sa svojich pár kíl navyše rýchlo a bez hladu.

4 týždně
98 porcií

Stredná nadváha

Máte strednú nadváhu, teda BMI medzi 30 - 35? Odporúčame vám pustiť sa do KetoMix diéty na dobu aspoň 6 týždňov. Zbavte sa kíl navyše pohodlne, rýchlo a bez hladu.

6 týždňov
154 porcií

Vysoká nadváha

Máte vysokú nadváhu, teda BMI medzi 35 - 40? Odporúčame vám pustiť sa do KetoMix diéty na dobu aspoň 10 týždňov. Zbavte sa kíl navyše rýchlo a bez hladu.

10 týždňov
252 porcií

Veľmi vysoká nadváha

Máte veľmi vysokú nadváhu, teda BMI hodnotu nad 40? Odporúčame vám pustiť sa do KetoMix diéty na dobu aspoň 14 týždňov. Zbavte sa kíl navyše rýchlo a bez hladu.

14 týždňov
350 porcií

Ktorý diétny plán si vybrať?

Najskôr si zistite hodnotu vášho BMI. Toto číslo určí, či a akú veľkú máte nadváhu a ktorý diétny plán je pre vás vhodný.

keto-bramborak

Prečo s KetoMix diétou schudnete?

Princíp KetoMix diéty je založený na zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Jedná sa o špeciálnu metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov i ženy, bez rozdielu veku. Ak telu cielene obmedzíte sacharidy, chemické procesy v tele zabezpečia nahradenie sacharidov ketolátkami (odtiaľ pochádza názov diéty). Ketolátky si telo vytvorí z vlastných tukových zásob, preto je diéta tak efektívna na chudnutie.

Nie je preto možné, aby u niekoho diéta „nefungovala“. Chudnutie s KetoMix diétou je navyše veľmi rýchle. Telo začne tukové zásoby spotrebovávať už tretí deň od začiatku diéty a od tej chvíle ide ručička na váhe smerom dole. Pri tejto diéte nie je nutné cvičiť, sledovať si kalórie alebo hladovať. A to je dôvod, prečo je úspešnosť diéty taká vysoká, a prečo pomôže schudnúť aj vám.

 

Poznáte nás z médií

Vaše premeny

Tereza, 52 rokov „Schudla som jednoducho aj po päťdesiatke.“

 Cítim sa výborne.

Robert, 43 rokov „Chcel som sa prestať nezdravo prejedať.“

 Žijem naplno.

Šárka, 46 rokov „Začnete mať opäť radi svoje telo, ako ja!“

Som štíhla a šťastná.

Ján, 47 rokov „Chcel som, aby sa mi zase dobre dýchalo.“

Som nový človek.

Vaše časté otázky

Koľko môžem schudnúť za týždeň?

V prvom týždni KetoMix diéty sa dostávate do stavu ketózy. To samozrejme neznamená, že nechudnete. Vo chvíli, keď vyčerpáte svoje zásoby sacharidov, začne telo automaticky využívať ketóny, ktoré si tvorí z tukových zásob. A tak začínate chudnúť. Zároveň s obmedzením cukrov prestane telo zadržovať vodu, ktorá sa práve na nich viaže. Vaše telo akoby „spľaskne“. Váhový úbytok v prvom týždni je individuálny. Najčastejšie medzi 1 – 5timi kilogramami.

Ako na to s jojo efektom? Nevrátia sa mi kilá po diéte späť?

Pokiaľ sa vrátite späť k zlým stravovacím návykom, priberiete. To je rovnaké u všetkých diét. Časté maškrtenie, večerné prejedanie, veľké porcie, ale i nadmiera alkoholu - to všetko vás vráti k vašej východiskovú váhu. Je dôležité, aby ste svoju stravu prehodnotili a z našej diéty si odniesli všetky návyky, ktoré sme sa vás snažili naučiť. Pravidelnosť v jedle, premýšľanie nad tým, čo jete a koľko sacharidov v onom jedle je, dostatok zeleniny, správne zvolené nízkotučné zdroje bielkovín, pitný režim. Toto všetko už poznáte a viete. Teraz všetko záleží len na vás. Pridajte správne zdroje sacharidov ako celozrnné pečivo, nesmažené prílohy, ovocie a zdravý, vyvážený jedálny lístok je na svete. S takým kilá hore nepôjdu.

Ako je to s nápojmi? Smiem piť kávu alebo čaj?

Pri ketónovej diéte je veľmi dôležitý pitný režim. Vypiť by ste mali 2-3 litre denne. Vyvarujte sa sladených nápojov a džúsov. Kávu i čaj (bez sušeného ovocia) môžete, neslaďte ich však. Pokiaľ sladiť musíte, použite čakankový sirup. Do kávy môžete pridať 2 deci mlieka denne. Odporúčame vám piť vodu a minerálky bez cukru. Do nápojov môžete pridávať citrón (maximálne jeden denne).

Čo sa stane, keď nezjem päť jedál denne?

Môžete si tým zapríčiniť úbytok svalovej hmoty, čomu sa táto diéta snaží predchádzať. Jedlá KetoMix sú chutné a aj keď nebudete cítiť hlad, snažte sa pravidlo piatich jedál dodržovať. Aj preto, že by ste si tento spôsob stravovania mali zachovať v neskoršom živote, aby ste predišli jojo efektu.

Je diéta vhodná aj pre mužov?

Diéta je založená na zníženom príjme sacharidov, ktoré uvedú vaše telo do stavu ketózy. Biochemické reakcie žien i mužov sú rovnaké, preto je naša diéta vhodná pro všetkých, bez rozdielu pohlavia alebo veku.

Specialistka Jana

Potrebujete radu?

Jana a jej tím sú tu pre vás.

po – pia: 8-16 hodin
ne: 13-17 hodin

98 %zákazníků náš obchod doporučuje z 4 053 recenzí na Heureka.cz
 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €