O nás

Chceme, aby ste sa cítili lepšie. Odložte svoje prebytočné kilá!

Každý, kto sa stretáva s kilami navyše vie, ako ťažké je odhodlať sa s tým niečo urobiť. Lenže zlý pocit zo seba samého, znižujúce sa sebavedomie, bolesti chrbta a kĺbov, problémy so zadýchavaním - to všetko vám jasne ukazuje, že je načase na sebe začať pracovať. Možno ste to už skúšali. Ale obrovské a dlhodobé úsilie k ničomu neviedlo. Počítať každý deň kalórie, tvrdo cvičiť, hladovať. To chce naozaj silnú vôľu, ktorú má málokto. Máme pre vás riešenie. Diéta KetoMix je iná. Viac ako 30 000 spokojných zákazníkov za rok 2018 dokazuje, že KetoMix diéta funguje a prináša trvalé výsledky. Okrem toho, že s našou diétou rýchlo schudnete a budete sa cítiť lepšie, naučí vás jesť pravidelne a sledovať si vo vašom ďalšom živote príjem cukrov. Ak budete chcieť, odnesiete si z diéty KetoMix aj množstvo chutných a zdravých receptov, ktoré budete radi pripravovať aj po jej skončení.

Čo to je KetoMix

Náš tím pre vás, v spolupráci s výživovými poradcami, vyvinul špeciálne proteínové jedlá. Aby sme zachovali účinné zloženie, a zároveň ste si pochutnali, venovali sme ich vývoju maximálne úsilie. KetoMix diéta - to sú kvalitné proteínové potraviny, ktoré si v pohodlí domova veľmi rýchlo a ľahko pripravíte sami. Vybrať si môžete z 22 jedál, ktoré skvelo chutia. Obsahujú vlákninu a všetky vitamíny aj minerálne látky, ktoré v dobe diéty potrebuje vaše telo. Všetky jedlá KetoMix sú bez chemických prísad a glutamátov. Niektoré z nich sú vhodné dokonca pre celiatikov alebo vegánov.

Prečo s KetoMix diétou schudnete?

Princíp KetoMix diéty je založený na zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Jedná sa o vedecky podloženú metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov aj ženy, bez rozdielu veku. Pokiaľ telu cielene obmedzíte sacharidy, chemické procesy v tele zaistia, že budú nahradené ketónmi (odtiaľ pochádza názov diéty). Ketóny si telo vytvoria z vlastných tukových zásob a nahradia nimi chýbajúce sacharidy. Nie je preto možné, aby u niekoho diéta „nefungovala“. Chudnutie s KetoMix diétou je navyše veľmi rýchle. Telo začne tukové zásoby spotrebovávať už tretí deň od začiatku diéty a od tej chvíle ide ručička na váhe strmo dole. Pri tejto diéte nie je nutné cvičiť, sledovať kalórie alebo hladovať. A to je dôvod, prečo je úspešnosť diéty tak vysoká. A prečo pomôže schudnúť aj vám.

 

96 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 97 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €