O nás

Chceme, aby ste sa cítili lepšie. Odložte svoje prebytočné kilá!

Každý, kto sa stretáva s kilami navyše vie, aké ťažké je odhodlať sa s tým niečo urobiť. Lenže zlý pocit zo seba samého, znižujúce sa sebavedomie, bolesti chrbta a kĺbov, problémy so zadýchavaním - to všetko vám jasne ukazuje, že je načase na sebe začať pracovať. Možno ste to už skúšali, ale obrovské a dlhodobé úsilie k ničomu neviedlo. Počítať každý deň kalórie, tvrdo cvičiť, hladovať. To chce naozaj silnú vôľu, ktorú má málokto. Máme pre vás riešenie. Diéta KetoMix je iná. Viac ako 30 000 spokojných zákazníkov za rok 2018 dokazuje, že KetoMix diéta funguje a prináša trvalé výsledky. Okrem toho, že s našou diétou rýchlo schudnete a budete sa cítiť lepšie, naučí vás jesť pravidelne a sledovať si vo vašom ďalšom živote príjem cukrov. Ak budete chcieť, odnesiete si z diéty KetoMix aj množstvo chutných a zdravých receptov, ktoré budete radi pripravovať aj po jej skončení.

Čo to je KetoMix

Náš tím pre vás, v spolupráci s výživovými poradcami, vyvinul špeciálne proteínové jedlá. Aby sme zachovali účinné zloženie, a zároveň ste si na nich mohli pochutiť, venovali sme ich vývoju maximálne úsilie. KetoMix diéta - to sú kvalitné proteínové potraviny, ktoré si v pohodlí domova veľmi rýchlo a ľahko pripravíte sami. Vybrať si môžete z 22 jedál, ktoré skvelo chutia. Obsahujú vlákninu a všetky vitamíny aj minerálne látky, ktoré počas diéty potrebuje vaše telo. Všetky jedlá KetoMix sú bez chemických prísad a glutamátov. Niektoré z nich sú vhodné dokonca pre celiatikov alebo vegánov.

Prečo s KetoMix diétou schudnete?

Princíp KetoMix diéty je založený na zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Ide o vedecky podloženú metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov aj ženy, bez rozdielu veku. Pokiaľ telu cielene obmedzíte sacharidy, chemické procesy v tele zabezpečia, aby boli nahradené ketónmi (odtiaľ pochádza názov diéty). Ketóny si telo vytvoria z vlastných tukových zásob a nahradia nimi chýbajúce sacharidy. Nie je preto možné, aby u niekoho diéta „nefungovala“. Chudnutie s KetoMix diétou je navyše veľmi rýchle. Telo začne tukové zásoby spotrebovávať už tretí deň od začiatku diéty a od tej chvíle ide ručička na váhe strmo dole. Pri tejto diéte nie je nutné cvičiť, sledovať kalórie alebo hladovať. To je dôvod, prečo je úspešnosť diéty taká vysoká, a prečo pomôže schudnúť aj vám.

 

Odmena za príbeh

Získajte až 200 EUR na nákup produktov KetoMix.

Pošlite nám váš príbeh spolu s fotografiami vašej premeny a my vás odmeníme.

Možno ste si sami uvedomili, aká dôležitá je pri diéte podpora ostatných. Ako dokážu motivovať príbehy tých, ktorým sa už schudnúť podarilo. Aké kľúčové je vedieť, že KetoMix diéta skutočne funguje, a to v každom veku. Pomôžte nám a pochváľte sa aj vy s vašou premenou. Možno to budete práve vy, kto pomôže niekomu ďalšiemu v rozhodovaní, či svoj život zmeniť… Ozvite sa nám a my vás za to odmeníme KetoMix produktami až do výšky 200 EUR! 

AKO ZÍSKAŤ ODMENU?

1. Držali ste KetoMix diétu aspoň 4 týždne

Väčšina z vás má s KetoMix diétou prvé výsledky už po týždni od jej začiatku. My ale hľadáme tých, ktorí vytrvali a diétu zaradili do svojho života aspoň na 4 týždne. Toto časové obdobie zabezpečuje, že ste sa už dobre naučili, ako správne jesť a poukazuje to aj na vašu pevnú vôľu. Práve u vás sme si istý, že sa do starých koľají už nevrátite. Po 4 týždňoch sú naviac výsledky viditeľné aj na fotografiách.

2. Máte kvalitné fotografie vašej postavy pred a po diéte

Fotografie vašej premeny budeme publikovať na www.ketomix.cz, www.ketomix.sk alebo na https://magazin.ketomix.cz – preto nám veľmi záleží na ich kvalite. Požiadajte niekoho z rodiny alebo priateľov, aby vás odfotil na peknom mieste (vrátane tváre a to pred aj po diéte). Ideálne sú fotografie spredu a zboku. Ak budete mať odvahu, oceníme vaše fotky napríklad v plavkách. Máme radi aj fotografie v oblečení, ktoré ste nosili pred začiatkom diéty – tam býva rozdiel najviac viditeľný. Nezabúdajte, že na fotkách, ktoré nám pošlete, by ste sa sami sebe mali páčiť. Ak si neviete rady, zavolajte alebo napíšte a my vám poradíme.

3. Chcete sa nám zveriť s vašim príbehom

Každý človek je iný. Každý má svoj jedinečný osud a jedinečnú cestu, ako prišiel k nadbytočným kilám a túžbe zatočiť s nimi. Každý človek KetoMix diétu prežíva inak. Pošlite nám váš príbeh a vaše skúsenosti s našou diétou (aspoň 300 slov). Nikdy neviete, komu práve vašim životným príbehom zmeníte život. Ak sa bojíte, lebo neviete písať príbehy, ozvite sa nám aj tak. Pomôžeme vám s tým. 

4. Súhlasíte s publikovaním

So základným súhlasom sa váš príbeh s fotkami objaví v e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz. Ak nám dáte rozšírený súhlas, použijeme ho aj v online inzercii a na sociálnych sieťach, prípadne uverejníme váš článok o vašej premene v niektorom z tlačených ženských magazínoch. Sme na vás hrdí a myslíme si, že by ste mali byť aj vy na seba hrdí. Tak sa nebojte pochváliť!

5. Pošlite nám fotky, príbeh a váš základný alebo rozšírený súhlas s publikovaním. Zároveň zoznam vami vybraných produktov v hodnote 80, 120 alebo 200 eur, ktoré si prajete ako odmenu za váš príbeh. Toto všetko odošlite v jednom emaile na premeny@ketomix.sk.

Znenie základného súhlasu: Súhlasím so zachovaním a s použitím mojich fotografií a príbehu na použitie značkou KetoMix na e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz po dobu troch rokov.

Znenie rozšíreného súhlasu: Súhlasím so zachovaním a s použitím mojich fotografií a príbehu na použitie značkou KetoMix na e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz, v online inzercii, na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a v tlačených alebo online ženských magazínoch po dobu troch rokov.

Čo od nás po obdržaní fotiek, príbehu a súhlasu môžete čakať?

  • Ak ste chudli aspoň 4 týždne a dostaneme od vás kvalitné fotografie vašej premeny, príbeh s počtom aspoň 300 slov a váš základný súhlas s publikovaním len na stránkach ketomix.cz a ketomix.sk a v magazíne https://magazin.ketomix.cz, získate od nás produkty v hodnote 80 EUR.
  • Ak nám k tomu všetkému dáte ešte aj rozšírený súhlas s publikovaním vášho príbehu v online reklame a na sociálnych sieťach, prípadne v tlačených magazínoch, dostanete od nás produkty v hodnote 120 EUR.
  • Schudli ste s nami viac ako 20 kíl? Máte kvalitné fotky z obdobia pred začiatkom diéty? Po jej skončení je výsledok skutočne veľmi vidieť a vy sa nebojíte stať tvárou KetoMixu? Ozvite sa nám, dohodneme vám kaderníka, maskérku a profesionálne fotky, ktoré dostanete zdarma. K tomu vás ešte odmeníme KetoMix produktami v hodnote 200 EUR! Vaša premena tak bude inšpiráciou nielen v online svete, ale aj v tlačených materiáloch a ďalších vonkajších reklamách.
  • Jednotlivé odmeny nie je možné sčítať. Podľa charakteru príbehu a odovzdaného súhlasu je možné získať produkty KetoMix v hodnote 80 EUR, 120 EUR alebo 200 EUR.
  • Na odmenu za príbeh nárok automatický nevzniká, ale o odmene a jej výške rozhoduje Opravdove hubnuti s.r.o., ktoré si zároveň vyhradzuje právo odmietnuť príbeh. 

 

96 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 354 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

ZAREGISTROVAŤ SA

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 7 700 členov

Prečítajte si príbehy našich zákazníčok. Inšpirujte sa.

Naozaj to funguje? Desaťtisíc našich spokojných zákazníkov hovorí áno!

Vysnívaná váha
za mesiac

"Chudnutie s KetoMixom bolo rýchle a pohodlné. Už za mesiac som sa dostala na svoju vysnívanú váhu."

Mahulena Bočanová, herečka a moderátorka

Prečítať celý príbeh

Možnosti dopravy

Geis
3 €
Zásielkovňa
2 €