O nás


O KetoMixu

„Chceme, aby ste sa cítili lepšie. Odložte svoje prebytočné kilá.“

Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová, výživová poradkyňa KetoMix

Prečo sme sa rozhodli vyrábať vlastný rad keto jedál

Dnešná doba zdravému životnému štýlu nepraje. Vďaka internetu máte síce k dispozícii množstvo informácií o tom, ako správne jesť, obchody sú však plné produktov, ktoré sľubujú zázračné chudnutie. Názvy ako slim a fitness sa stali módou a výborne sa predávajú Väčšinou v nich ale nájdete len jedlá plné nezdravých cukrov. Naraziť na naozaj zdravé potraviny je dnes ťažké.

Nadchli nás príbehy našich zákazníkov

Potešili nás neuveriteľné príbehy ľudí, ktorí vďaka ketónovej diéte schudli kilá, ktorých sa nijako nevedeli zbaviť. Stačil im k tomu iba mesiac alebo dva. A čo je na tom najlepšie - že ide o úplne prirodzený stav organizmu, ktorý nastane pri veľmi výraznom obmedzení sacharidov v strave.

Pustili sme sa teda do vývoja takých jedál a produktov, ktoré zaručia čo najrýchlejšie chudnutie, ale tak isto zabezpečia všetky látky, ktoré ľudské telo potrebuje. To totiž pri ketónovej diéte, ktorú ľudia držia bez pomoci odborníkov, môže byť problém. Našou zásadou, ktorú pri vývoji jedál striktne dodržiavame, je používanie tých najkvalitnejších surovín z Európy. Lacné potraviny z Číny pre nás vždy boli a budú tabu. Pri výrobe nepoužívame žiadne škodlivé chemické látky, a ak je to možné, ani pridané glutamáty a lepok.

Zobraziť príbehy Certifikáty

Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová

Garant diéty Ketomix

Zobraziť profil

Prečo s KetoMix diétou schudnete?

Princíp KetoMix diéty je založený na optimálnom alebo mierne zvýšenom príjme proteínov a obmedzenom príjme sacharidov. Jedná sa o špeciálnu metódu chudnutia, ktorá funguje na mužov i ženy, bez rozdielu veku. Ak telu cielene obmedzíte sacharidy, chemické procesy tele zabezpečia nahradenie sacharidov ketónmi (odtiaľ pochádza názov diéty). Ketóny si telo vytvorí z vlastných tukových zásob, preto je diéta tak efektívna na chudnutie.

Nie je preto možné, aby u niekoho diéta „nefungovala“. Chudnutie s KetoMix diétou je navyše veľmi rýchle. Telo začne tukové zásoby spotrebovávať už tretí deň od začiatku diéty a od tej chvíle ide ručička na váhe smerom dole. Pri tejto diéte nie je nutné cvičiť, sledovať si kalórie alebo hladovať. A to je dôvod, prečo je úspešnosť diéty taká vysoká, a prečo pomôže schudnúť aj vám.

Poznáte nás z médií

Kde si môžete KetoMix jedlá kúpiť?

Na e-shope

Najširšiu ponuku nájdete na našom e-shope www.ketomix.sk. Objednávky vybavujeme každý deň, a tak na tú svoju nemusíte dlho čakať. Kuriér vám ju dovezie až domov.

Zobraziť ponuku

V partnerských obchodoch

Produkty si môžete kúpiť aj v kamenných predajniach. Pozrite sa na naše predajné miesta a skúste ich navštíviť osobne. Väčšina odberných miest však nemá celú ponuku KetoMix produktov. Radšej si dostupnosť produktov telefonicky overte.

Zobraziť predajne
Odmena za príbeh

Získajte až 200 EUR na nákup produktov KetoMix.

Pošlite nám váš príbeh spolu s fotografiami vašej premeny a my vás odmeníme.

Možno ste si sami uvedomili, aká dôležitá je pri diéte podpora ostatných. Ako dokážu motivovať príbehy tých, ktorým sa už schudnúť podarilo. Aké kľúčové je vedieť, že KetoMix diéta skutočne funguje, a to v každom veku. Pomôžte nám a pochváľte sa aj vy s vašou premenou. Možno to budete práve vy, kto pomôže niekomu ďalšiemu v rozhodovaní, či svoj život zmeniť… Ozvite sa nám a my vás za to odmeníme KetoMix produktami až do výšky 200 EUR! 

AKO ZÍSKAŤ ODMENU?

1. Držali ste KetoMix diétu aspoň 4 týždne

Väčšina z vás má s KetoMix diétou prvé výsledky už po týždni od jej začiatku. My ale hľadáme tých, ktorí vytrvali a diétu zaradili do svojho života aspoň na 4 týždne. Toto časové obdobie zabezpečuje, že ste sa už dobre naučili, ako správne jesť a poukazuje to aj na vašu pevnú vôľu. Práve u vás sme si istý, že sa do starých koľají už nevrátite. Po 4 týždňoch sú naviac výsledky viditeľné aj na fotografiách.

2. Máte kvalitné fotografie vašej postavy pred a po diéte

Fotografie vašej premeny budeme publikovať na www.ketomix.cz, www.ketomix.sk alebo na https://magazin.ketomix.cz – preto nám veľmi záleží na ich kvalite. Požiadajte niekoho z rodiny alebo priateľov, aby vás odfotil na peknom mieste (vrátane tváre a to pred aj po diéte). Ideálne sú fotografie spredu a zboku. Ak budete mať odvahu, oceníme vaše fotky napríklad v plavkách. Máme radi aj fotografie v oblečení, ktoré ste nosili pred začiatkom diéty – tam býva rozdiel najviac viditeľný. Nezabúdajte, že na fotkách, ktoré nám pošlete, by ste sa sami sebe mali páčiť. Ak si neviete rady, zavolajte alebo napíšte a my vám poradíme.

3. Chcete sa nám zveriť s vašim príbehom

Každý človek je iný. Každý má svoj jedinečný osud a jedinečnú cestu, ako prišiel k nadbytočným kilám a túžbe zatočiť s nimi. Každý človek KetoMix diétu prežíva inak. Pošlite nám váš príbeh a vaše skúsenosti s našou diétou (aspoň 300 slov). Nikdy neviete, komu práve vašim životným príbehom zmeníte život. Ak sa bojíte, lebo neviete písať príbehy, ozvite sa nám aj tak. Pomôžeme vám s tým. 

4. Súhlasíte s publikovaním

So základným súhlasom sa váš príbeh s fotkami objaví v e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz. Ak nám dáte rozšírený súhlas, použijeme ho aj v online inzercii a na sociálnych sieťach, prípadne uverejníme váš článok o vašej premene v niektorom z tlačených ženských magazínoch. Sme na vás hrdí a myslíme si, že by ste mali byť aj vy na seba hrdí. Tak sa nebojte pochváliť!

5. Pošlite nám fotky, príbeh a váš základný alebo rozšírený súhlas s publikovaním. Zároveň zoznam vami vybraných produktov v hodnote 80, 120 alebo 200 eur, ktoré si prajete ako odmenu za váš príbeh. Toto všetko odošlite v jednom emaile na premeny@ketomix.sk.

Znenie základného súhlasu: Súhlasím so zachovaním a s použitím mojich fotografií a príbehu na použitie značkou KetoMix na e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz po dobu troch rokov.

Znenie rozšíreného súhlasu: Súhlasím so zachovaním a s použitím mojich fotografií a príbehu na použitie značkou KetoMix na e-shope www.ketomix.cz, www.ketomix.sk a magazíne https://magazin.ketomix.cz, v online inzercii, na sociálnych sieťach Facebook a Instagram a v tlačených alebo online ženských magazínoch po dobu troch rokov.

Čo od nás po obdržaní fotiek, príbehu a súhlasu môžete čakať?

  • Ak ste chudli aspoň 4 týždne a dostaneme od vás kvalitné fotografie vašej premeny, príbeh s počtom aspoň 300 slov a váš základný súhlas s publikovaním len na stránkach ketomix.cz a ketomix.sk a v magazíne https://magazin.ketomix.cz, získate od nás produkty v hodnote 80 EUR.
  • Ak nám k tomu všetkému dáte ešte aj rozšírený súhlas s publikovaním vášho príbehu v online reklame a na sociálnych sieťach, prípadne v tlačených magazínoch, dostanete od nás produkty v hodnote 120 EUR.
  • Schudli ste s nami viac ako 20 kíl? Máte kvalitné fotky z obdobia pred začiatkom diéty? Po jej skončení je výsledok skutočne veľmi vidieť a vy sa nebojíte stať tvárou KetoMixu? Ozvite sa nám, dohodneme vám kaderníka, maskérku a profesionálne fotky, ktoré dostanete zdarma. K tomu vás ešte odmeníme KetoMix produktami v hodnote 200 EUR! Vaša premena tak bude inšpiráciou nielen v online svete, ale aj v tlačených materiáloch a ďalších vonkajších reklamách.
  • Jednotlivé odmeny nie je možné sčítať. Podľa charakteru príbehu a odovzdaného súhlasu je možné získať produkty KetoMix v hodnote 80 EUR, 120 EUR alebo 200 EUR.
  • Na odmenu za príbeh nárok automatický nevzniká, ale o odmene a jej výške rozhoduje Opravdove hubnuti s.r.o., ktoré si zároveň vyhradzuje právo odmietnuť príbeh. 

 

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €