S prejedaním sa je vďaka KetoMixu koniec

Volám sa Robert a mám 43 rokov. Diétam veľmi neverím, vždy som ich bral ako spôsob chudnutie predovšetkým pre ženy. Asi aj preto, že som svoju postavu nikdy príliš extra riešiť nemusel. Až do nedávna. 

Vždy som veľmi rád jedol. Jesť ma bavilo a chutilo mi. Lenže nepoznám mieru. Prirovnal by som sa k postave mäsiara Karla z filmu Slavnosti sněženek, ktorá hovorí: „Páni, ja by som vám to neradil. Ja totiž, čo nájdem, to zožeriem.“ A tak som postupne naberal hmotnosť. I keď väčšina ľudí z môjho okolia hovorila, že chudnúť nepotrebujem, cítil som to inak.

Kilá navyše ma limitovali, predovšetkým pri športe a turistike v horách. Vadilo mi, ako som sa potil a cítil sa vo svojom tele neohrabane a ťažko. Vedel som, že to chce zmenu. Aj keď nie som žiadny veľký fanúšik proteínových diét, rozhodol som sa vyskúšať KetoMix.

Chcel som hlavne vyskúšať, či niečo také naozaj funguje a či som schopný sa takto naučiť jesť menej, dávať telu len to, čo mu bude stačiť a prestať sa nezdravo prejedať.

Zo začiatku som mal obavy, že mi jedlá nebudú chutiť, že sa budem musieť premáhať, ale všetko bolo úplne v pohode. Jediné, na čo som si musel zvykať o trochu dlhšie, bol proteínový kokteil. Skôr mi chutili polievky, ktoré som si vylepšoval povolenou zeleninou, alebo puding, kaše a tyčinky. KetoMix má taký veľký výber jedál, že si tu bez problémov každý nájde to, čo mu bude chutiť. Hlad som určite nemal. Zbavil som sa závislosti na sladkej chuti, teraz už mi dokonca žiadne sladkosti nechutia, a to mi vyhovuje. Taktiež poradenský servis bol na jednotku. Spočiatku som tápal, ale šikovné poradkyne mi cez telefón vždy ukázali správny smer, poradili a povzbudili ma.

Som naozaj rád, že som sa nakoniec rozhodol pre KetoMix diétu. Spočiatku som neveril, že sa dá vďaka nejakým špeciálnym jedlám schudnúť, ale som živým dôkazom toho, že to naozaj funguje. Všetko som poctivo dodržiaval a schudol som dokonca viac, ako som očakával. Teraz už viem, čo naozaj nechcem, a to je prežierať sa. Upravil som pravidelnosť vo svojom jedle, zmenšil porcie a prehodnotil celý jedálniček.

Nechcem už späť kilá, ktoré som schudol. Konečne som so sebou spokojný a cítim sa dobre. Diétu KetoMix by som odporučil každému. Hlavne tomu, kto neverí. Ak chcete schudnúť, neváhajte a pustite sa do toho! Funguje to a čoskoro, tak isto ako ja, uvidíte výsledky, ktoré vás budú tešiť a zdvihnú vám sebavedomie.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €