Vďaka KetoMixu už nemusím zakrývať svoj zadok a boky

Volám sa Tereza a mám 52 rokov. Čo sa týka diét, nie som žiadny „zelenáč“. Mám ich za sebou množstvo. Vždy som rada jedla, predovšetkým večer. Slané maškrtky a pohárik vínka, to je moje. Lenže kilá sa takto nazbierajú raz dva. Navyše som človek, ktorý veľmi ľahko priberie. Našťastie sa rada hýbem, takže nikdy nebol problém moju chuť na jedlo krotiť pohybom. Lenže s pribúdajúcimi rokmi mi tento jednoduchý spôsob prestal fungovať. Váha sa ani nepohla, a čo horšie, kilá začali pribúdať. I keď som sa nikdy nedostala k žiadnym nadmerným číslam, v mojom tele som sa necítila dobre. Veľa oblečenia, ktoré som mala rada, som už nemohla alebo nechcela nosiť.

Keď chudnete z veľkej váhy, motivujú vás okamžité výsledky. Ale dať dole tie posledné kilá pred vysnívanou váhou býva najťažšie. Chudnutie s KetoMixom som spočiatku brala len ako pokus. Chcela som vyskúšať, čo to funguje aj na ľudí s menšou nadváhou. Bola som však milo prekvapená, že mi diéta vyhovovala.

Jedálniček bol pestrý a všetky jedlá mi chutili. Necítila som hlad ani chuť na sladkosti. Všetko som dodržiavala do bodky. Mám pevnú vôľu a keď sa rozhodnem urobiť zmenu, nemám problém vydržať. Napríklad obľúbené víno som na večierkoch a oslavách vymenila za pohár vody s citrónom.

Neskutočne ma bavilo s KetoMix jedlami variť a rôzne si ich vylepšovať. Inšpiráciu som čerpala hlavne z množstva receptov na webovej stránke. Skvela funguje aj poradenstvo. Výživové poradkyne sú k dispozícii každý deň. S KetoMix diétou nie je problém ani cestovanie, pretože sa dá všetko pripraviť vopred a zabaliť na cestu. 

Najviac som sa tešila, že si budem môcť obliecť rifle a tričko a nebudem musieť premýšľať nad tým, čím zakryjem zadok a boky. Alebo, že sa opäť budem cítiť dobre v obľúbených šatách. To sa mi vďaka ketónovej diéte podarilo.

Z pestrej ponuky jedál si každý bez problémov vyberie, čo mu chutí. KetoMix by som určite odporučila každému, kto má problém sa v cieľovej rovinke na ceste za vysnívanou váhou zbaviť posledných kíl.

Proteínová diéta vám určite pomôže, tak isto ako pomohla mne.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €