Na nový životný štýl som naučila aj moju mamku.

Ahojte. Chcela by som sa s vami podeliť o môj príbeh a vlastne aj o to, čo ma viedlo k začiatkom mojej KetoMix diéty. Dnes už sú to 3 roky od mojej svadby a od prvého pokusu o bábätko. Vďaka vysadeniu hormonálnej antikoncepcie a následného užívania hormónov moja váha šplhala stále vyššie a vyššie. Po pôrode sa váha opäť zdvihla o niečo vyššie a keď presiahla trojmiestne číslo, rozhodla som sa pre výzvu so značkou KetoMix.  

Keď už som sa na seba nemohla pozerať v zrkadle, odhodlala som sa pustiť sa do diéty. Túto diétu som držala celých 10 týždňov. Prvých 5 týždňov 1. fázu a druhých 5 týždňov 2. fázu. Nasledovala mesačná pauza, po ktorej som sa znovu vrátila do fázy číslo 1. S celkovým úbytkom váhy som bola nadmieru spokojná, takže som hneď začala obmieňať šatník. Cítim sa konečne dobre a som šťastná, že mám zase váhu ako pred 3 rokmi.  

Čo sa týka samotného jedla KetoMix, veľmi mi chutí. Musím povedať, že som si obľúbila konjakové prílohy, nachos, omelety a sladké tyčinky. Niekedy nejdú kilá hneď dole, ale nesmiete prestať. Musíte mať pevnú vôľu a vydržať. Ja som sa rozhodla zmeniť od základu svoj životný štýl, v ktorom chcem pokračovať aj naďalej. Dúfam, že kilá pôjdu ešte pomaly dole.  

Na nový životný štýl som naučila aj svoju mamku, ktorej z KetoMix jedál varím obedy a večere. K mojej vysnívanej postave mi ešte chýba pár kilo zhodiť, ale to zase až o rok. Teraz sa chcem vo svojom živote sústrediť na to, čo som sa za moju KetoMix éru naučila. 

Ešte by som chcela odkázať všetkým, ktorí nechcú diétu držať preto, že niektoré potraviny sú len prášok a voda – poďte do toho. Z KetoMix jedál som varila také množstvo variantov jedál, že nikto nevedel, že ide o diétu. Odporúčam sa stať aj členom facebookovej skupiny KetoMix Poradna CZ/SK, kde ostatní ľudia zdieľajú svoje recepty, kde som aj ja sama pár tipov poslala.  

Nebojte sa a poďte do toho! 

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €