Ako schudnúť brucho?

Chudnutie brucha môže byť pre veľa ľudí naozaj náročné a zložité. Môže to byť hlavne tým, že sa jedná o partiu, ktorá sa pri prirodzenom pohybe výrazne nehýbe, a tak sa tuky v tejto oblasti spaľujú pomalšie. Tiež ide o miesto, kde je schovaný žalúdok. A tak je tu možné výrazne vidieť, že ste zjedli viac, ako ste mali. S diétou KetoMix je chudnutie brucha hračka, ale aj ak sa jedná o akúkoľvek inú časť tela. Ako schudnúť brucho?

Bruško je trochu začarovaná partia. Nech posilňujete a cvičíte akokoľvek, vyrysované svaly vidieť nie sú. Tuk na bruchu prebije všetky vaše snahy o ukázanie peknej postavy. Tiež je to miesto, ktoré sa rado zaguľatí a vykukne z nohavíc, keď zjete niečo nevhodné. Pozrite sa na tipy, ako schudnúť bruško.

Rozhodne sa nejedná o časť tela, pri ktorej by otázka, ako schudnúť brucho, trápila iba ženy. U mužov ide o známy pivný pupok. Muži riešia problémy s váhou a prípadné chudnutie brucha, až keď sa objaví zdravotný problém. Ich cieľ v takej chvíli nebýva vôbec malý. Chcú svetu rovno ukázať svaly a dokázať, ako schudnúť brucho za 14 dní. A prečo nie? Pozrieme sa preto aj na to, ako schudnúť brucho u mužov. Diéta KetoMix je riešením na chudnutie brucha a dokáže vám veľmi výrazne pomôcť.

 

Chudnutie brucha

Problém, ako schudnúť v páse, treba brať komplexne. Nejde teda len o to, aby ste posilnili brušné svaly a mali ich vyrysované. Pod vašou existujúcou vrstvou tuku jednoducho nebudú vidieť. Ak sa vám nepodarí schudnúť celkovo, neuspejete ani pri chudnutí brucha. Bude preto potrebné zmeniť vaše stravovacie návyky aj životný štýl, teda sústrediť sa na celé telo, aby ste zmenšili brucho.

Jedálniček je pre rýchle chudnutie brucha zásadný. Uložených tukov na bruchu sa zaručene zbavíte vhodnou diétou. Nesprávne nastavený jedálniček je dôvodom, prečo sa vám tuk na bruchu a podbrušku ukladá. Nadmerný príjem energie zo stravy u vás viedol k tomu, že sa začala energia ukladať do tukových vankúšikov. Overený spôsob, ako schudnúť brucho a boky, je zásadné obmedzenie sacharidov v strave.

 

Chudnutie brucha s ketónovou diétou

Chcete vedieť, ako schudnúť brucho za týždeň? Pustite sa do ketónovej diéty. Ketónová diéta KetoMix funguje tak, že telu minimalizujete zdroj energie, na ktorú bolo zvyknuté. Veľmi výrazne mu obmedzíte sacharidy. Namiesto toho bude telo hľadať zdroj energie na fungovanie inde. Kde? Vezme si ju práve z tukových vankúšikov. Tento stav premeny tukov na energiu sa volá ketóza a nastupuje zhruba po dvoch dňoch od chvíle, kedy odopriete telu väčšinu sacharidov. Preto je ketónová diéta spôsob, ako rýchlo schudnúť brucho.

Ide o ideálny spôsob, ako schudnúť brucho bez cvičenia, rozhodne ale neponúka možnosť, ako schudnúť brucho cez noc. Také rýchle chudnutie brucha je predsa len nezdravé a prakticky nemožné.

 

Jedálniček alebo čo jesť na chudnutie brucha

Jedálniček na to, ako schudnúť brucho, nemusí byť nijako zložitý. Prostredníctvom pripravených balíčkov na týždeň až 4 týždne budete mať o vašu výživu postarané a nebudete sa musieť trápiť zložitým varením a vymýšľaním jedál, v ktorých nenájdete sacharidy. Spočiatku môže byť práve obmedzenie sacharidov zásadný problém na prípravu jedál a spôsob, ako zhodiť z brucha. Pri balíčkoch budete mať jedlá pripravené do 5 minút.

Rada! Majte na pamäti, že ovocie obsahuje veľké množstvo sacharidov. Počas diéty sa mu budete musieť vyhýbať.

Vo chvíli, keď sa v oblasti ketodiéty zorientujete, môžete vyskúšať recepty na chudnutie brucha a sami si variť. Nakoniec zistíte, že aj tento spôsob je jednoduchý a ketodiétu môžete opakovane držať a pripravovať si jedlá podľa seba.

 

Ako schudnúť brucho – cviky

Chudnutie brucha môžete výrazne podporiť posilňovaním a všeobecne tým, že sa budete hýbať. Nemusíte hneď navštíviť fitness centrum, úplne stačí, že budete cvičiť doma. Pre inšpiráciu sa pozrite na cviky na chudnutie brucha na YouTube alebo využite ako inšpiráciu toto video. Pre najlepší efekt zapojte do vášho cvičebného plánu aj raz týždenne kardio a uvidíte, že to pôjde samo.

Tip! Zapojte do chudnutia brucha aj rodinu. Určite by aj ostatných zaujímalo, ako schudnúť bruško. Budete si vzájomnou podporou a môžete porovnávať svoje výsledky.

Zhrnutie, ako rýchlo schudnúť brucho

Priznajme, že cieľ, ako schudnúť brucho za 3 dni, je trochu nereálny. S veľkým bruchom ale môžete začať bojovať kedykoľvek. Chce to pevnú vôľu a ísť za svojim. Efekt sa dostaví veľmi skoro a vy uvidíte, že to všetko má zmysel. Pre pripomienky a podporu nás neváhajte kontaktovať.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €