Keto proteínová pizza

Recept na keto proteínovú pizzu. Jedlo je vhodné od 1. fázy keto diéty.

keto pizza

Čo budete potrebovať

na 1 porciu pizzy s nízkým obsahem sacharidov

Od 1. fázy

Postup

Z vajca oddeľte žĺtok od bielka. Bielok vyšľahajte do hustej peny. Vyšľahanú penu vložte do misky. Pridajte 1 odmerku KetoMix zeleninovej omelety a prilejte vodu a premiešajte. Zmesou na KetoMix omeletu posypte dosku na cesto. Vytvorte placky. Cesto natrite KetoMix kečupom zmiešaným s oreganom. Na cesto naskladajte nakrájané papriky, šampiňóny a olivy. Okraje potrite olivovým olejom. Pridajte bazalku. Pečte na plechu vystlanom papierom na pečenie 20 minút na 180 °C.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €