Ketóza

keto diéta (alebo proteínová, bielkovinová alebo nízkosacharidová diéta) je postavená na zvýšenom príjme bielkovín a minimálnom príjme sacharidov. Vďaka tomu sa dostanete do stavu ketózy a vaše telo začne spaľovať energiu uloženú v prebytočných tukoch. Preto nie je potrebná žiadna fyzická aktivita - vaše telo bude chudnúť za vás. A to všetko rýchlo, bez hladovania a námahy.

Náš tím pre vás, v spolupráci s výživovými poradcami, vyvinul špeciálne proteínové jedlá. Aby sme zachovali účinné zloženie, a zároveň ste si na nich mohli pochutiť, venovali sme ich vývoju maximálne úsilie. Po redukcii váhy celý proces nekončí - keď skončí vaše chudnutie, dostanete jedálniček zadarmo, a zároveň rady a tipy, ako sa vyhnúť jo-jo efektu.

Ak máte otázky alebo len potrebujete motiváciu počas chudnutia, neváhajte nám napísať alebo zavolať - radi vám pomôžeme!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €