Začať s KetoMixom bolo najlepšie rozhodnutie môjho života

Rozhodol som sa podeliť sa s vami o svoj príbeh s diétou KetoMix. Práve jej totiž vďačím za svoj nový úžasný život.

Proměna Jan Šenk

V mladosti som bol aktívny športovec. Hral som hokej, chodil do posilňovne, jazdil na bicykli. Počas vysokoškolského štúdia som ukončil kariéru hokejistu, aby som mal čas sa plne sústrediť na školu. Bol som zvyknutý na vysokú tréningovú záťaž a k tomu patrične vysoký príjem potravín. V tej dobe mi však ostal už iba ten príjem potravín. Žiadna pohybová aktivita. Preto netrvalo dlho a pribral som so svojou výškou 172 cm až 90 kíl. Túto váhu som si držal ďalších 6 rokov.

Skúšal som rôzne diéty, ale nikdy nič nefungovalo. A život išiel ďalej. Ja som sa medzitým oženil a narodila sa nám dcéra. Vtedy som si povedal, že pre svoju rodinu musím byť v plnej fyzickej sile. Tak či tak, rok po narodení dcéry sa mi stále nedarilo schudnúť. Dostal som odporúčanie od svokry, že mala s KetoDiétou super skúsenosti. Bola na nej naozaj vidieť neskutočná premena.

Jan ŠenkTak som si povedal, že buď všetko alebo nič. A objednal som si prvý balíček KetoMix na 4 týždne. V tom čase som začínal s váhou 96,4 kilogramov. Už po prvom týždni som videl výsledky. Najlepšie na tom všetkom bolo, že všetky produkty KetoMix mi nesmierne chutili. Nezažil som žiadnu krízu a prvé 4 týždne utiekli ako voda a ja som zhodil 12 kg. Vtedy už som objednával jedlá na druhú fázu.

Diéta bola úspešná, váha išla rýchlo dole a ja som si objednával ďalší balík na druhú fázu. Tú som držal ďalšie 4 týždne. A moja váha stále klesala dole. Po 8 týždňoch diéty som sa dostal na, pre mňa najprv neuveriteľných, 76,4 kg. Dole bolo presne 20 kíl. Od tej doby držím tzv. tretiu fázu, kedy sa snažím nadväzovať na naučené postupy pri jedle. A svete čuduj sa, stále chudnem. Som na 71,3 kg.

Za to všetko ďakujem KetoMixu. Živo sa mi obrátil naruby. Všetci obdivujú moju premenu. Dokonca mnoho mojich priateľov si začalo kupovať produkty KetoMix. Cítim sa skvelo a už teraz viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie môjho života.

S pozdravom veľmi spokojný zákazník.
Jan


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €