Chcem byť opäť štíhla aj po 3 deťoch

Pred 13 rokmi som prvýkrát otehotnela. Denne som vypila liter mlieka pred spaním. Bez tohoto rituálu by som počas tehotenstva nezaspala. Začala som rýchlo priberať na váhe a po pôrode môjho synčeka mi zostalo 20 kg nadváhy.

Proměna Žaneta

Výlety a dlhé prechádzky v prírode nepomáhali, kilá sa stále držali. Zvažovala som teda svoje možnosti a uvažovala nad absolvovaním nejakej diétnej kúry. Kamarátka Lenka mi odporučila KetoMix.

Vysvetlila mi, čo je to ketónová diéta, všetko čo KetoMix ponúka a pravidlá diéty. Mala s KetoMixom len dobré skúsenosti a stále diétu chválila, tak som sa rozhodla zakúpiť balíček ketónovej diéty na 4 týždne. A skutočne, všetko išlo hladko. KetoMix jedlo som mala rýchlo pripravené, žiadne zložité recepty a do obchodu s potravinami som chodila takmer len pre zeleninu. Navyše kokteil a proteínové tyčinky sa dajú vziať kamkoľvek so sebou. Koktaily sú super.

Keď som balíček na 4 týždne spotrebovala, váha išla výrazne dole. Prestali ma bolieť kolená aj bedrové kĺby, nakúpila som si menšie oblečenie a s radosťou počúvala pochvaly od môjho okolia. Dnes je to mesiac, čo som už po diéte a držím si stále rovnakú váhu. Diétu chcem ešte opakovať a dosiahnuť svoju pôvodnú váhu.

Verím, že s KetoMix diétou sa mi to podarí, tak mi držte palce!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €