NOVINKA V ESHOPE: Nízkosacharidové konjakové prílohy

Vyskúšajte konjakové cestoviny, ktoré sú úplne bez sacharidov. Zjesť ich môžete čo hrdlo ráči a pripraviť si ich je možné na stovky spôsobov.

keto mix 15.5.201915710

Jednou z najťažších vecí pri keto diéte je dodržiavanie jedálnička, v ktorom si nemôžete dopriať žiadne klasické prílohy, akými sú ryža alebo cestoviny. Vyhlasujeme koniec trápenia! V e-shope sme pre vás pripravili špeciálne bezsacharidové konjakové prílohy, ktoré si môžete dopriať bez obmedzení. A to už počas prvej fázy keto diéty.

Čo je to konjak?

Konjak je rastlina, celým menom Amorphallus konjak, ktorá sa pestuje vo vyšších nadmorských výškach v Japonsku. Rastlina sa vyskytuje predovšetkým v lokalitách mimo civilizáciu, takže nie je toxikovaná nebezpečnými látkami. Pre potravinársky priemysel sa využíva jej hľuza, obsahujúca látku glukomanan, ktorá významne znižuje pocit hladu, vďaka čomu má veľmi priaznivé účinky pri redukcii hmotnosti. 

Konzumácia konjaku nie je nič nového. Japonci ho bežne využívajú pri výrobe rezancov, sušienok a ďalších pokrmov. Existujú dokonca celé kuchárske knihy, ktoré sa venujú kulinárstvu s touto plodinou.

Prečo konzumovať konjak?

Glukomanan funguje v podstate ako rozpustná vláknina, ktorá čistí črevá, podporuje funkciu črevnej mikroflóry a vytvára ochrannú vrstvu, ktorá bráni vstrebávaniu sacharidov. Okrem toho znižuje hladinu škodlivého cholesterolu. 

Výhodou je aj schopnosť zasýtenia. Pri reakcii s vodou dokáže konjak znásobiť svoj objem a dopriať tak vášmu žalúdku pocit nasýtenosti. Vďaka tomu, že neobsahuje takmer žiadne kalórie, sacharidy ani tuky, môžete si ho jesť prakticky v neobmedzenom množstve.

Konjakové cestoviny a ryža už od prvej fázy

Keďže sami vieme, aké ťažké je vzdať sa klasického spôsobu stravovania, pripravili sme pre vás prílohy z tejto užitočnej plodiny. Ochutnať môžete špeciálne nízkosacharidové konjakové špagety, rezance a dokonca aj konjakovú ryžu. Všetky tieto novinky je možné konzumovať už od prvej fázy keto diéty.

Konjakové prílohy neobsahujú žiadne sacharidy, tuky ani soli. Môžete ich preto konzumovať v neobmedzenom množstve. Kvôli absencii výživných látok však neslúžia ako náhrada žiadneho z piatich denných jedál, ale len ako doplnok stravy.

 

Konjakové prílohy na tisíc zpôsobov

Výhodou nízkosacharidových príloh je ich neutrálna chuť, vďaka ktorej je možné ich využiť prakticky na akýkoľvek spôsob – na sladko, na slano, do šalátov aj do polievok, alebo len ako obyčajné klasické prílohy.

〉PREJSŤ DO OBCHODU


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €