Na zmenu nie je nikdy neskoro

Volám sa Františka Časárová a mám 48 rokov. Moja váha sa vyšplhala na 80 kíl. Meriam 164 centimetrov a táto váha bola už naozaj dosť vidieť. Od svojich osemnástich rokov som pracovala ako servírka v reštaurácii s kuchyňou. Pri pravidelnom pohybe, strave a spánku som mohla zjesť čokoľvek a nebolo to na mne vidieť. To sa ale zmenilo. Začala som pracovať v pivnici na sídlisku. Bez kuchyne. Nebol čas sa najesť. Keď už bol, moja strava sa skladala hlavne z pečiva a údenín. Po práci som jedla v rýchlom občerstvení alebo som len tak rýchlo do seba niečo hodila na benzínke. K tomu som si zakaždým dala sladké pitie a na problém bolo zarobené.

Proměna Františka

Po dlhšej dobe sme si s manželom dopriali dovolenku. Keď som sa videla na fotkách v plavkách, zhrozila som sa. A naozaj som sa za seba začala hanbiť. Ani v tehotenstve som nemala také brucho. Zmohutneli mi ruky a tvár sa zaguľatila. Následná prehliadka u lekára bola tou poslednou kvapkou do pomyselného pohára. Mala som vysoké hodnoty vo všetkých testoch. Začali ma bolieť nohy, kĺby, do schodov som sa zadýchavala. A uvedomila som si, že v obchodoch zrazu nakupujem oblečenie vo veľkosti XXL, namiesto S. V ten okamih som sa rozhodla pre zmenu.

Začala som teda hľadať na internete. Všetko bolo časovo náročné a príprava jedál pri mojom vyťažení neprichádzala do úvahy. A potom som narazila na informácie o ketónovej diéte. Neverila som tomu a hovorila si, že ide len o reklamný trik. Lenže keď som týždeň sledovala KetoMix facebookovú poradňu, videla som príspevky, recenzie, skúsenosti. A tie mi prišli pravdivé. Rozhodla som sa niekoľko z nich kontaktovať. A dobre som urobila. Títo ľudia ma presvedčili a ja som si objednala štartovací balíček.

screenshot-20180926-133832-gallery

Chudnúť s KetoMixom som začala v novembri 2017. A štartovala som na váhe 80 kíl. Do nízkosacharidovej diéty som skočila rovno. Za mesiac ma čakala zahraničná dovolenka a ja som chcela schudnúť aspoň pár kíl. Bola som prekvapená, ako sú jedlá chutné a nenáročné. Veľa som využívala rady a skúsenosti na KetoMix facebookovej skupine. Zisťovala som, ako sa dajú jedlá vylepšovať a ochucovať.

Manžel sa mi stal obrovskou oporou. Šiesteho decembra sme odlietali a ja som mala dole dvakrát toľko, ako v čo som dúfala. Obávala som sa, že sa mi váha po štrnástich dňoch vráti späť. Režim piatich jedál denne som moc nedodržiavala. Ale jedla som veľa rýb, zeleniny a pila som dostatok vody. Po príjazde z dovolenky som bola prekvapená. Váha zostala na rovnakom čísle, ako keď som odchádzala. A zmenu si všimlo aj okolie. Som šťastná, že som to dokázala.

Do druhé fázy som sa už nevrátila. Vedela som, že už to dám. Striedala som druhú a tretiu fázu. Začala som sa zaujímať o zdravú výživu a sledujem zloženie potravín. KetoMix je ale pre mňa stále na prvom mieste. Bez KetoMix kokteilu si vlastne neviem predstaviť ráno. Z manuálu, kde som našla množstvo receptov, som sa naučila pripravovať obedy aj večere. Proste som vďaka KetoMixu nabehla na úplne iný životný štýl.

Po siedmich mesiacoch nízkosacharidovej diéty som sa dostala na svoju naozaj vysnívanú váhu. Produkty KetoMix už využívam len výnimočne. A váha zostáva rovnaká. Niekedy si hovorím, že zo mňa spadla váha, ktorá sa rovná malému školákovi. Zdravotné problémy zmizli a všetky hodnoty sú v poriadku.

Touto cestou by som chcela poďakovať všetkým za podporu. Nikdy nie je neskoro začať so sebou niečo robiť. Proteínová diéta je skvelým pomocníkom v naštartovaní. Úbytok kíl vám vráti sebavedomie a budete sa cítiť skvele. Rovnako ako ja.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €