“KetoMix mi zmenil život!”

Ahoj, volám sa Petra a rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh. Všetko sa začalo v lete roku 2019, kedy sa odštartoval môj nekončiaci sa kolotoč stresu. Neriešila som ho inak, ako jedlom, čokoládou, nič nerobením a každý večer aj pohárikom alkoholu. Celá moja životospráva bola zlá, k čomu nepomohlo ani sedavé zamestnanie.

Petra

V lete roku 2020 som prekonala ťažký COVID, ktorého následky trvali ešte dlho potom. Už tak moje unavené telo nakoniec rezignovalo. Bola som taká unavená, že som spala v podstate kedykoľvek a kdekoľvek som mohla. Cítila som sa nezdravo, bola som oslabená a chorá. Vypadali mi vlasy, prestala som chodiť do spoločnosti a začala som sa vyhýbať kontaktu s ľuďmi.

V decembri roku 2020 som vážila už 97 kíl. Vtedy som si povedala, že keď so sebou niečo neurobím hneď, tak už nikdy! Sadla som si za počítač a hľadala možnosti. Narazila som na KetoMix, našla si o diéte pár informácií a objednala si balíček na 4 týždne. Už tento pocit bol pre mňa vyslobodením.  

S diétou som začala dva týždne pred Vianocami a bola som rozhodnutá všetko dôkladne dodržiavať. Motivácia mi nechýbala, tak som sa zmierila s tým, že budem počas celých sviatkov bez vianočného pečiva, šalátu a kapra. Na moje veľké prekvapenie mi to vôbec nevadilo. Vedela som, že som pre svoje nové ja odhodlaná urobiť všetko, čo treba.

Priebežne som si pozorne sledovala informácie o ketóze, keto chrípke alebo počiatočnej nevoľnosti. Mňa nič takého nestretlo. Práve naopak, bola som prekvapená, ako ide všetko hladko a bez hladu. Počas prvého týždňa som sa cítila ľahšia, odpočinutá a nabitá energiou. Jediné, čo som nedodržala, bolo váženie. Vedela som totiž, že ak by váha neukázala úbytok, bola by som sklamaná a stratila by som všetku motiváciu pokračovať.

Zvážila som sa len na začiatku, uprostred diéty a potom až na konci. Po mesiaci som sama cítila väčší úbytok  na váhe a túto zmenu si začalo všímať aj moje okolie. Zmeny boli každým týždňom väčšie, a potom to išlo úplne samo. Aj napriek môjmu celoživotnému boju s pitným režimom a zeleninou, tieto návyky som si rýchlo osvojila.  

Prvú fázu som ukončila po 8. týždňoch s krásnym výsledkom. Bola som rozhodnutá pokračovať ďalej a vrhla som sa s chuťou do 2. fázy. Do jedálnička som zaradila 3 povolené nízkosacharidové jedlá a všetko išlo ako po masle. Na konci 2. fázy som bola opäť o pár kíl ľahšia. Bolo mi smutno, že sa moja cesta blíži ku koncu. Zvykla som si na určitý režim a istotu, že sa budem cítiť dobre.

KetoMixu vďačím za veľa. V prvom rade ma dostal z depresie, ktorou som si prechádzala nešťastná a absolútne demotivovaná. Zmenila som pohľad nielen na svet, ale predovšetkým na seba samú. Naučila som sa jesť zeleninu, piť dostatok vody a v neposlednom rade – nehladovať a jesť 5x denne.

Ak stále váhate, či s diétou začať, jednoznačne áno! Nemôžem viac, ako odporučiť :-)


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €