Pred ľuďmi už sa nemusím strážiť a zaťahovať brucho

Ahoj, volám sa Luděk a mám 38 rokov. Celý život som sa venoval športovým aktivitám, medzi ktoré patril aj  môj obľúbený futbal. V roku 2019 som musel svoj aktívny život veľmi obmedziť kvôli problémom s vyskočenými platničkami. Váha začala postupne stúpať, až sa zo 75 kg vyšplhala až na 85 kg. V januári 2022 som si pri futbale odtrhol meniskus a športové aktivity som musel opäť na nejaký čas stopnúť. 

V to leto mi váha stúpla na 90 kg. Okrem zdravotných problémov mohli za nárast váhy aj naše kladné susedské vzťahy. Robili sme grilovačky, kde padol sem tam aj nejaký ten pohárik alkoholu 

Oblečenie mi bolo malé a všetko ma tlačilo. Už som nemohol dokonca ani sedieť bez toho, aby ma neškrtil opasok na nohaviciach. V ten istý rok v septembri som si na oslavu obliekol svoj obľúbený sveter a nestačil som sa čudovať. Na bruchu sa mi vyrysovali 3 pneumatiky a ja som vedela, že takto to ďalej nepôjde. Pár dní potom som sa rozhodol, že si stanovím pevný termín a začnem so sebou niečo robiť. V hlave som si určil dátum 1.1.2023. Chcel som začať už skôr, ale čakalo ma narodenie 2. dcéry a pár ďalších dôležitých akcií, ktoré som si chcel užiť. Bol som presvedčený, že keď sa do toho pustím, dosiahnem výsledky, ktoré som si vopred určil.  

Schudnite s KetoMix aj vy!

 

Vyberte si zo širokej škály štartovacích balíčka ešte dnes.
 


Pre väčšiu motiváciu som to oznámil aj rodine a známym. Brali to s nadhľadom a začali mi odpočítavať môj osudný deň. Počas jesene som napísal do
KetoMixu a zisťoval potrebné informácie ohľadom celej diéty. Taktiež ma zaujímala trvanlivosť KetoMix jedál, aby som si prípadne niektoré produkty mohol objednať ihneď. To som aj urobil. Keď KetoMix jedlá dorazili, pripravil som si plán.  

Na Silvestra, s čerstvým bábätkom, sme neplánovali žiadne veľké oslavy. Urobili sme si pekný deň, išli na prechádzku a ja som už začal s upraveným jedálničkom. Od nového roka pokračujem s KetoMix jedlami a nepijem žiadny alkohol. Všetko dodržiavam, čo sa ukazuje na mojom pravidelnom meraní a vážení. Manželka mi je veľkou oporou a robí mi priebežne fotky. Prvú fázu som držal 14 dní a následne som presedlal na druhú fázu, ktorú držím dodnes. Po prvom mesiaci som mal krásne výsledky na váhe aj na úbytkoch v centimetroch.  

Čo sa týka KetoMix jedál najradšej mám kokteily. Naučil som sa ich raňajkovať ako teplý nápoj a pri nich zostávam dodnes. Som rád, že vôbec nemám chuť na sladkosti, pretože čokolády, zmrzliny a ďalšie nezdravé sladkosti boli bežnou súčasťou môjho jedálnička. Síce mám stále chuť na pivo, ktoré ma pokúša od prvého dňa diéty, ale úspešne mu odolávam. Pokračujem a stále sa držím svojho plánu.  

Keby som to mal zhrnúť, dnes sa cítim omnoho lepšie. Keď sedím alebo šoférujem, už ma nič netlačí. Ešte nie som na konci, ale už teraz môžem  povedať, že sa v tričku a svetríku cítim supišne. Pred ľuďmi sa nemusím vôbec strážiť a zaťahovať brucho. Som naozaj veľmi rád, že som sa na to podujal. Boli to vlastne len dva mesiace práce a teraz si už váhu musím len udržať. V jedálničku mám stále 2 kokteily denne. Jeden mi pomáha štartovať deň a druhý mám vždy po ruke, keď nemám čas na jedlo. Zašejkujem, vypijem a fičím ďalej. KetoMix diéta pre mňa nie je určite obmedzujúca. Dnes už si doprajem aj mäso – veľa mäsa, len namiesto príloh plných sacharidov si vyberám zdravú zeleninu.  

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €