Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 17. lekcia

Naša ďalšia lekcia vám ukáže, ako vo svojom tele rozprúdiť energiu, otvoriť hrudník a ramená a dodať telu silu na ďalší deň.

V dnešnej lekcii sa zameriame na trup, otvorenie ramien, hrudníka a rozprúdenie energie. Pozície, ktoré v lekciách nazývame pojmami „mačka“, „zajac“, „pes hlavou dole aj hore“ vám už nie sú cudzie a sú poskladané do sekvencie, ktorá nás príjemne zahreje. K pozíciám postupne pridáme aj rotáciu a dynamiku. Ak pociťujete stres a necítite sa fyzicky dobre, naše lekcie vám pomôžu výrazne zlepšiť hladinu energie a podporiť psychické zdravie. Joga totiž zlepšuje hladinu serotonínu v krvi, znižuje depresiu a úzkosť, zvyšuje prietok krvi, umožňuje dostať viac kyslíka do buniek v tele a zlepšuje flexibilitu tela zde.

Pridajte sa k nám a uvidíte, že sa po cvičení budete cítiť dobre po fyzickej i psychickej stránke.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €