Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 16. lekcia

Cvičenie jogy má mnoho výhod. Joga aktivuje telo, upokojuje myseľ a jej pravidelné cvičenie zabezpečí dlhodobé výhody, ktoré žiadne iné fitness cvičenie nedokáže.

Magazín 16. lekce (1)

Tak ako sa menia ročné obdobia, aj naše telo prežíva veľa zmien. Tie môžu byť občas aj nepríjemné. Predovšetkým v zimnom období, kedy sa ranné vstávanie z teplej postele javí ako neľahká úloha, môže joga zaistiť ten správny štart, ktorý vás povedie celým dňom. Naša dnešná lekcia udrží vaše telo počas zimných dní zdravé a myseľ pokojnú.

Hlavnou líniou tejto lekcie sú pozície, aktivujúce oblasť stredu tela. Miesta, odkiaľ vychádza naša vnútorná sila a ovplyvňuje našu psychickú aj fyzickú stránku tela. Okrem iného si precvičíme aj pozície z predchádzajúcich lekcií, ktoré nájdete TU.

Vďaka ľahkému tempu si môžete zacvičiť lekciu hneď ráno a uvidíte, že budete mať lepší štart do nového dňa.


nahled magazin MP
Autor článku
Marie Petrovová

Zvídavost a láska k psaní ji dovedly k žurnalistice. Úspěšně vystudovala Akademii žurnalistiky a nových médií. Už během školy navštěvovala několik stáží v mediálních domech či České televizi. Tam se po absolutoriích rozhodla zakotvit. Nakonec ji osud dovedl k public relations a marketingu. Zůstala tak nadále věrná světu médií jen z druhé, pro ni barevnější, strany. Svůj čas nejraději tráví s rodinou a přáteli. Nejoblíbenější sportovní aktivitou je pro ni jóga, díky které může propojit ducha i těla. Své štěstí neustále objevuje v okamžicích.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €