Schudla som na svoju vysnívanú váhu

Mám nízku postavu, meriam len 160 cm, preto je na mne každé kilo naviac vidieť. Dnes som na seba pyšná, pretože som sa dostala na váhu, ktorú som mala na strednej škole!

Proměna

Môj sen sa stal po dlhých ôsmych rokoch skutočnosťou. Vďaka nízkosacharidovej diéte mám zase váhu, ktorú som mala naposledy na strednej škole. S diétou som začala pri nízkej váhe, ale keď meriate 160 cm, je na vás každé kilo navyše dosť vidieť. Taktiež sa omnoho horšie chudne z menšej váhy ako z veľkej nadváhy. Keď človek začína na vyššej váhe, býva úbytok spočiatku rýchly a človeka to motivuje.

Mne to šlo vždy veľmi pomaly. Kilá, ktoré mi zostali po pôrode sa nedali vôbec zhodiť. Skúšala som Dukanovu diétu, delenú stravu, pôsty ale aj diéty pre športovcov. Všetko zabralo len na chvíľu. Schudla som pár kíl, váha sa zastavila alebo sa mi rýchlo vrátila znova späť. KetoMix mi pomohol rýchlo schudnúť, neumrieť od hladu, dostať do tela potrebné dávky živín, vitamínov a ešte sa naučiť jesť pravidelne päťkrát denne. Jedlá na prípravu boli veľmi rýchle. V druhej fáze som varila už 2 jedlá sama. S diétnym plánom, ktorý je plný receptov to išlo ľahko.

Schudla som na svoju vysnívanú váhu. Vďaka KetoMixu sa mi podarilo schudnúť nechcené kilá aj nejaké tie centimetre. Momentálne som v udržiavacej fáze. K zachovaniu piatich jedál denne mi pomáhajú koktejly, ktoré si dávam na desiatu. Som skutočne veľmi nadšená a dúfam, že sa takto udržím čo najdlhšie.

Ďakujem všetkým okolo mňa za podporu a dievčatám z poradne na Facebooku za rady a recepty.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €