Rozprávka o zhodených kilách

Moje meno je Angela Bráchová a rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh. Možno niekomu bude pripadať až neuveriteľný, rozprávkový. A máte pravdu. Je to rozprávka. Rozprávka o stratených kilách, ktoré už nikto nikdy hľadať nebude. Tu zvíťazilo dobro nad zlom a duch nad hmotou.

collage_photocat

Ako už to tak býva, žila som si svoj pohodlný život manželky, mamy a babičky. Ku šťastiu mi nič nechýbalo. Mala som vtedy takmer sto dvadsať kíl, ale vlastne mi to nijako nevadilo. A potom prišla rana z čistého neba a život sa mi otočil úplne naruby. Len vďaka nervom som výrazne schudla. Ale bolo mi jasné, že to je cesta do pekla. A povedala som si, že proste schudnem. Že takto to ďalej nechcem. Že sa musím začať sústrediť konečne sama na seba a prestať sa ničiť.

Zo všetkých diét na internete ma zaujala práve ketónová. A objednala som si balíček rovno na štyri týždne. Nebolo na čo čakať a prečo váhať. Absolútne mi vyhovovala rýchla a ľahká príprava. Oproti diétam, ktoré som kedysi skúšala držať, ma odradilo zdĺhavé varenie. Čo je skvelé je to, že si jedlo so sebou môžete vziať kamkoľvek a za pár minút ho mať hotové.

Po prvom týždni som schudla len nepatrne, ale aj tak som bola nadšená. Povedala som si, že ak to takto pôjde ďalej, bude to skvelé. Jedlá mi chutili, nehladovala som, bola som úplne bez chutí. Proste paráda. Veľkou motiváciou bolo sledovať úspechy ďalších bojovníčok na KetoMix facebookovej poradni. Nebola som na to teda sama. Po dvoch mesiacoch sa váha pohla už o dvojciferné číslo. Odmenila som sa a urobila poriadny prievan v šatníku.

48374038_505464703278965_634207382167093248_n

S KetoMix poradkyňou Monikou, s ktorou som sa na Facebooku často radila, sme sa dohodli, ako najlepšie postupovať ďalej. Bolo 15. decembra, a tak som sa rozhodla pre dvojtýždňovú pauzu. Dopriala som si všetko, na čo som mala chuť. Dala som si dokonca aj kompletné vianočné menu. A s novým rokom som sa pustila znovu do boja so svojimi kilami. Teraz začiatkom mája som na váhe, o ktorej som ani netrúfala premýšľať. Zo svojho tela som zhodila váhu ťažkú, ako je vrecko cementu. Váhu si pohodlne držím a kilá sa mi nevracajú.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €