Rok po diéte a žiadny jojo efekt!

Dobrý deň, volám sa Nikola a rada by som sa s vami podelila o skúsenosti s KetoMix diétou.

O tomto spôsobe stravovania som sa dozvedela od svojej kamarátky. Celú jej premenu s diétou KetoMix som bedlivo sledovala. Podarilo sa jej neuveriteľne schudnúť a dnes jej to neskutočne svedčí a vyzerá oveľa mladšia.

Snímek obrazovky 2021-12-02 140833

Ja som sa s váhou začala trápiť po druhom pôrode. Vtedy som veľmi pribrala. Samozrejme mi zdravé dvojičky robili radosť, ale tehotenských kíl som sa dlho nemohla zbaviť. Chvíľu mi trvalo, kým som sa k redukcii jedálnička vôbec odhodlala. Príbeh mojej kamarátky ma síce navnadil, ale to nestačilo. Jedného dňa som sa však zľakla vlastného obrazu v zrkadle. Celé Vianoce 2019 som sa radšej všetkým zrkadlám vyhýbala. Ten odpor, s ktorým som sa na seba nemohla pozerať, bol pre mňa najväčším impulzom, aby som so sebou začala niečo robiť.

Nový rok 2020 som preto začala s diétou KetoMix pri váhe 92,9 kg a výške 170 cm. Osem týždňov som striktne a bez prehreškov dodržiavala prvú fázu diéty. Ďalšie štyri týždne som následne pokračovala v druhej fáze. Našťastie mi všetky jedlá chutili a nemala som s ničím problém. Na KetoMix diéte sa mi páčilo, že som mohla zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými zo skupiny na Facebooku. Všetci sa tam motivujú a podporujú navzájom. Keď som si nevedela rady, vždy mi pomohli úžasné výživové poradkyne na webovej stránke KetoMixu, ktorým som sa mohla kedykoľvek ozvať už od rána 08:00 až do 11-tej večer.  

Keď som sa po 12 týždňoch chudnutia odvážila, zostala som v šoku. Snáď po prvý raz ma moja osobná váha milo prekvapila. Schudla som ešte viac, ako som si na začiatku vysnívala. Nakupovanie oblečenia pred diétou som si neužívala tak ako iné ženy. Práve naopak. Často som si nemohla kúpiť kúsok, ktorý sa mi práve páčil. Pretože mi nesedel. Neostávalo mi nič iné, ako nosiť to, do čoho sa jednoducho vojdem. Vďaka zhodeným kilám a novej postave sa to otočilo. Dnes si užívam to, že môžem vkĺznuť do klasickej veľkosti oblečenia.  

Pre tých, ktorí diéte neveria a hovoria niečo o jojo efekte mám skvelú správu. Ja som si svoju váhu UDRŽALA. Už je to rok od diéty a žiadny jojo efekt sa nedostavil. V novom jedálničku som si ponechala proteínové kokteily, ktoré sú pre mňa rýchlou a chutnou náhradou bežných raňajok a v kabelke mi nikdy nechýba proteínová tyčinka. Preto sa mi nestane, že by som sa zabudla najesť, aj keď som niekde na cestách. Vďaka KetoMixu som začala premýšľať na tým, čo a kedy jem, čo je veľmi dôležité. Ešte dôležitejšie je však uvedomiť si, že jesť sa jednoducho musí!

Rada by som ešte schudla, preto som znova začala s KetoMix diétu. Z vlastnej skúsenosti viem, že tento spôsob chudnutia naozaj funguje. 

Ak nad KetoMix diétou váhate, podobne ako ja na začiatku, ale neviete sa rozhodnúť, možno vám práve môj príbeh pomôže. Zo srdca vám diétu odporúčam a značke KetoMix veľmi pekne ďakujem za navrátené sebavedomie, mladistvý vzhľad a chuť do života!

Vaša spokojná zákazníčka, Nikola


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €