Ponaťahuj sa s KetoMixom – 8. lekcia

Zacvičte si s nami a nechajte svoje telo odpočinúť si od starostí všedných dní.

protáhni se s ketomix

Dnešná lekcia je orientovaná viac na relaxáciu a upokojenie tela, dychu aj mysle. Relaxácia je totiž jednou zo základných techník jogy a je pre telo veľmi dôležitá. Uvoľňuje, upokojuje a odstraňuje duševnú aj fyzickú únavu. Celkovo pôsobí na telo veľmi blahodarne.

Na začiatku lekcie sa budeme venovať predovšetkým správnemu dýchaniu a cvikom, ktoré naladia telo na jeho následné ponaťahovanie. Dlhšia a dôkladnejšia relaxácia dokonale uvoľní všetky svaly v tele, oblasť hlavy a chrbta, kde býva najväčšie napätie. Uvoľňovanie bude ďalej smerovanie do nôh a končekov prstov. Vďaka dokonale zostaveným cvikom posilníte zároveň stred tela a svaly hlbokého stabilizačného systému.

Zapamätajte si

Umenie relaxácie tela a mysle významne ovplyvňuje kvalitu života. Relaxácia navodzuje vnútorný pocit spokojnosti a uvoľnenia. Je to schopnosť, ktorá má trvalý charakter a je nám vždy k dispozícii. Ďalšie plus je v tom, že táto technika vás nestojí žiadne peniaze. Avšak pozor, zadarmo nie je. Relaxáciu je potrebné si osvojiť. Je k tomu potrebné vynaložiť určité úsilie, čas a trpezlivosť. Akonáhle ju však raz zvládnete, pomôže vám vo veľmi širokej škále situácií a môžete ju použiť kedykoľvek.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €