Ponaťahuj sa s KetoMixom – 9. lekcia

Zacvičte si s nami a nechajte svoje telo odpočinúť si od starostí všedných dní.

protáhni se s ketomix

Dnešnú lekciu začíname v pozícii „hory“, vďaka ktorej si lepšie uvedomíte pevné spojenie so zemou. Všetky pozície totiž vychádzajú zo správneho ukotvenia vašich chodidiel. Len tak si môžete precvičiť celé telo naozaj vedome. V prechodoch medzi jednotlivými pozíciami dokonale rozhýbete chrbticu. Bolesti v oblasti chrbtice negatívne ovplyvňujú ďalšie časti tela. Preto venujte pozornosť aj týmto prechodom.

Ponaťahujte si aj zadnú stranu dolných končatín. Svaly v tejto oblasti tela bývajú často skrátené a toto skrátenie môže následne spôsobiť bolesť chrbta alebo kolien. Preto ich preventívne ponaťahujte, aj keď zatiaľ žiadnymi bolesťami netrpíte.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka
Zobrazit další články autora

Vystudovala sociální a masovou komunikaci na UJAK v Praze a 18 let působila v největší české PR agentuře. Žila vždy pro pohyb, cestování a poznávání místních jídel. Kvůli zdraví ale musela hledat jiný způsob stravy a když narazila na keto a nízkosacharidové stravování, věděla, že už zůstanou jejím životním stylem. Ráda z keto jídel vaří a vymýšlí nové recepty.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €