Ponaťahuj sa s KetoMixom – 7. lekcia

Udržujte si zdravé telo vďaka KetoMix cvičebným lekciám.

protáhni se s ketomix

Aby ste si podľa dnešnej lekcie precvičili naozaj všetky časti tela dokonale, budete tento raz potrebovať 2 pomôcky – pás na cvičenie a blok (postačí aj knižka) ako oporu. Uvidíte, že vám pomôžu určité pozície precvičiť omnoho lepšie a dôkladnejšie.

Na začiatku lekcie sa budeme spoločne venovať hornej časti trupu, ramenám, otvoreniu hrudníka a tým spojeným odstránením stresu. Rovný chrbát je totiž veľmi dôležitý. Vďaka správnemu držaniu tela môžete predísť bolestiam hlavy, krčnej chrbtice alebo zlému spánku. Následne si v pozícii „mačky“, ktorú už dobre poznáte z našich predchádzajúcich lekcií, precvičíme panvu. Tento cvik je skvelý obzvlášť pre vás, ktorí máte sedavé zamestnanie. Výborne si tak uvoľníte sedacie svalstvo a bedrá. Lekciu zakončíme precvičením dolnej časti tela, členkov a stehien. Nezabudnite všetky pozície opäť poriadne predýchať.

Zapamätajte si

Túžite po krásne tvarovanej postave? Ak chcete zdravo schudnúť, bez kvalitného a dostatočne dlhého spánku sa rozhodne neobídete. Každé cvičenie je neodmysliteľne spojené s potrebou regenerácie. Kým počas cvičenia sa telo unaví, počas spánku sa začne tvoriť takzvaný rastový hormón, ktorý má za úlohu regeneráciu a rast svalovej hmoty. Ak nespíte dostatočne dlho, telo začne strácať svalovú hmotu. V priemere by mal dospelý človek spať 7 až 9 hodín denne. Najlepšie je, keď sa prebudíte na konci spánkového cyklu, pretože sa budete cítiť svieži a odpočinutí.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka
Zobrazit další články autora

Vystudovala sociální a masovou komunikaci na UJAK v Praze a 18 let působila v největší české PR agentuře. Žila vždy pro pohyb, cestování a poznávání místních jídel. Kvůli zdraví ale musela hledat jiný způsob stravy a když narazila na keto a nízkosacharidové stravování, věděla, že už zůstanou jejím životním stylem. Ráda z keto jídel vaří a vymýšlí nové recepty.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €