Ponaťahuj sa s KetoMixom – 15. lekcia

Bolí vás chrbát? Potom je táto lekcia pre vás to pravé.

protáhni se s ketomix

Výhoda našich cvičebných videí spočíva v tom, že nemusíte byť pohybovo zdatní, odborníci na šport alebo vytrénovaní jogíni. Či už ste mladí alebo starší, máte nadváhu alebo ste fit, naše cvičenia majú silu upokojiť myseľ a posilniť telo.

Dnešná lekcia je zameraná nielen na vás, ktorí často sedíte pri počítači, hrbíte sa a zaťažujete tak oblasť krku a šije. Nielenže tým trpí váš chrbát, ale zhoršuje sa aj kvalita dychu, čo má vplyv na mnoho iných orgánov v tele. Lekcia je zameraná na otvorenie hrudníka, ramien a ponaťahovanie paží. Ako vždy, nezabudneme pohybom prehriať jednotlivé kĺby.

Pravidelné naťahovanie má nielen blahodarné účinky na telo a celkový tvar postavy, ale môže byť aj dôležitou prevenciou pre váš organizmus.

Poďte s nami na to a uvidíte, že sa budete cítiť lepšie!


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €