Perník 3x inak

Recept na perník 3× inak. Od 1. fázy.

pernik ketomix

Kávový perník

Čo budete potřebovať

Od 1. fázy.

Postup

Do 220 ml vody pridajte dve lyžičky instantnej kávy a lyžicu čakankového sirupu. Všetko nechajte prejsť varom. KetoMix perníčky vysypte do misky a zmiešajte s pripravenou kávou. Do polotekutého cesta pridajte nadrobno nasekané vlašské orechy a premiešajte. Plech na pečenie vymažte a posypte proteínovým práškom. Pečte zhruba 25 minút na 180°C.

Nezabudnite, že perník pečiete z celého vrecka. Po upečení ho teda rozrobte na desať porcií a dobre schovajte. Aby vám ho nikto z rodiny nezjedol.

Čokoládový perník s lieskovými orechmi

Čo budete potřebovať

Od 1. fázy.

Postup

Zmes na perníčky zmiešajte s 220 ml vlažnej vody. Polovicu čokolády nakrájajte na menšie kúsky a zmiešajte s cestom. Druhú polovicu ohrejte vo vodnom kúpeli. Do polotekutého cesta pridajte nadrobno nasekané lieskové orechy a premiešajte. Plech na pečenie vymažte a posypte proteínovým práškom. Pečte zhruba 25 minút na 180°C. Po vychladnutí polejte perník rozohriatou čokoládou a posypte strúhanými orechmi. Perník vám vystačí na desať porcií.

Perník s tvarohom a jahodami

Čo budete potřebovať

Od 1. fázy.

Postup

Základ na KetoMix perník zmiešajte s 220 ml vody tak, aby vzniklo polotekuté cesto a pečte vo vymazanom plechu v rúre cca 25 minút na 180°C. Nízkotučný tvaroh vyšľahajte s dvoma lyžičkami KetoMix jahodovej príchuti. Pridať môžete tiež dve jahody, ktoré do krému rozmixujete. Po upečení perník nakrájajte na 10 porcií. Pred konzumáciou ho potrite tvarohovým krémom a dozdobte polkou jahody.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €