Nikdy som ani len nedúfala, že to pôjde tak ľahko

Ahoj, volám sa Regina a moje problémy s kilami navyše začali po druhom tehotenstve. Keď som sa po pôrode postavila na váhu, ručička sa zastavila na 70 kg, a to už bolo pri mojej výške 150 cm celkom dosť.

regina_hejlikova_promena
         

Ostala som v šoku. Ihneď som si upravila jedálniček a začala každý deň cvičiť. Ani po mesiaci sa moje snaženie na váhe nijako neprejavilo. Bola som zúfalá a strácala som všetku nádej. V práci som však narazila na kolegyňu, ktorá poriadne schudla. Bola som, samozrejme, zvedavá, ako sa jej to podarilo. Prezradila mi, že k jej vysnívanej postave jej pomohol KetoMix.

Potom, ako mi nezabrala vlastná úprava jedálnička, som ani na chvíľku neváhala a hneď som si objednala balíček na 4 týždne. Nemala som čo stratiť. Vlastne áno, tie nabrané kilá. A to sa mi podarilo! 

Prvú fázu KetoMix diéty som držala 8 týždňov. Nemala som problém a rýchlo som si na nový režim zvykla. Vyhovoval mi. Jedla som pravidelne. Samotné KetoMix jedlá obsahujú všetky vitamíny a minerály, takže telo dostáva všetko, čo potrebuje. Preto som ani neužívala žiadne špeciálne doplnky stravy. Dokúpila som si akurát KetoMix kolagén, ktorý podporuje pružnosť pokožky. Nechcela som, aby mi po chudnutí zostali nejaké viditeľné následky. 

V druhej fáze som jedla 3 KetoMix jedlá denne a ďalšie dve som si už pripravovala sama. S manuálom, ktorý je plný receptov, to išlo ľahko, a to aj napriek tomu, že nie som žiadna veľká kuchárka. Práve teraz som v tretej fáze, ktorá je udržiavacia. Varím si sama, ale musím sa priznať, že KetoMix kokteilov som sa nevzdala. Veľmi mi chutia a dávam si ich pravidelne na raňajky. 

Všetky jedlá sú veľmi chutné, pripravujú sa veľmi jednoducho a predovšetkým rýchlo. Preto niektoré z nich zostávajú v mojom jedálničku aj po diéte. Napríklad KetoMix proteínovú tyčinku s príchuťou čokolády mám ako ideálny snack vo svojej kabelke. 

Aj keď to pre mňa zo začiatku bolo veľmi ťažké, zvládla som to. A diétu som držala naozaj poctivo. Niečo som stratila, niečo získala. Zbavila som sa nechcených kíl a získala som novú energiu. Zrazu som už nebola stále taká unavená ako predtým, keď som sa stravovala nezdravým jedlom a sladkosťami. 

Vďaka KetoMixu som sa naučila konečne správne jesť. Zdravé jedlá, viac bielkovín, a predovšetkým veľa zeleniny, to je pre mňa základ. 

Všetci obdivujú skutočnosť, ako veľmi som sa zmenila. Pýtajú sa ma, ako sa mi to podarilo? Preto by som veľmi rada odporučila všetkým proteínovú diétu KetoMix. Opäť som vo svojom tele šťastná a cítim sa sama sebou!

 

Na nič nečakajte a pustite sa do toho. Naozaj to za to stojí!

R.

 
 
 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €