Jana opäť žiari v šatách, ktoré jej dlhý čas viseli v skrini


Volám sa Jana a mám 46 rokov. S nadváhou bojujem už 10 rokov, a to aj napriek rôznym diétam, ktoré aj tak nefungovali tak, ako som si predstavovala. Snažila som sa zistiť, kde robím chybu a prečo sa mi nedarí chudnúť. S každou neúspešnou diétou som sa vracala späť k nezdravej strave a zaháňala svoje sklamanie sladkosťami.

Jana Jirková

Nikdy som nebola fanúšikom instantných diét. Dokonca som ich považovala za nebezpečné. Po neúspešných pokusoch schudnúť som si však o nich začala zisťovať viac. Zaujímalo ma, čo to vlastne ketóza je a aký môže mať vplyv na zdravie. Skúmala som zloženie ketónových diét a pri KetoMixe ma zaujala aj možnosť bezlepkových produktov. Bola som milo prekvapená, a preto som sa rozhodla pustiť sa to tejto proteínovej diéty naplno.

Hneď na tretí deň diéty som cítila veľké zmeny. Mala som lepšiu náladu a cítila veľký príliv energie. Zlepšila sa mi kvalita nechtov a zjemnila pleť. Počas celej diéty som sa cítila naozaj psychicky veľmi dobre. Moje počiatočné obavy, že budem hladná, boli úplne zbytočné. Niekedy som mala dokonca čo robiť, aby som všetky pripravené jedlá zjedla. Vyhovovala mi rýchlosť prípravy jedál a vlastne aj to, že nemusím variť.

Prvú fázu diéty som držala 8 týždňov, následne druhý 6 týždňov. Už po dvoch týždňoch som mala viditeľný úbytok váhy. Schudla som toľko, koľko som si priala schudnúť a konečne som so sebou spokojná. Pripadám si atraktívna, a hlavne som šťastná. Bála som sa jojo efektu, ale kilá idú stále pomaličky dole, pomaly ale isto. Oblečiem si dokonca aj moje obľúbené plesové šaty, ktoré mi už dlhší čas visia v skrini a čakajú, kedy v nich opäť zažiarim na parkete.

Vďaka KetoMixu som sa naučila pravidelne raňajkovať a nakupovať zdravé, kvalitné potraviny. Najviac som si obľúbila čokoládovú tyčinku KetoMix, ktorú mám vždy po ruke, keby som náhodou bola hladná a nemala by som k dispozícii plnohodnotné jedlo. Vo facebookovej skupine sa inšpirujem rôznymi receptami, ale aj príbehmi žien ako som ja. Vďaka tejto skupine som získala aj dostatočnú počiatočnú motiváciu. Aj vďaka nej som sa rozhodla zmeniť svoj život. 


 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €