,,KetoMixu som neverila. A dnes sa teším do plaviek,“ hovorí Barbora


Dobrý deň, volám sa Barbora, mám 28 rokov, 2 deti a skvelého manžela ☺. 

Barbora Černá

Sú to už 4 mesiace od pôrodu mojej najmladšej dcérky. Bohužiaľ som ju nemohla dojčiť, a tak sa moja váha po mesiaci od pôrodu vôbec nezmenila. To ma vydesilo, tak som si povedala, že ak s ňou chcem pohnúť, budem musieť niečo urobiť sama.
 
Celý svoj život bojujem s nadváhou až obezitou. Snažím sa schudnúť pomocou rôznych diét. Skúšala som vylúčiť pečivo, sladké nápoje a prevažne všetko, čo mi prišli nezdravé. Aj keď sa mi podarilo takto zhodiť aj 16 kíl, stále som si nepripadala vo svojom tele spokojná. Došla som až k rozhodnutiu, že už som sa natrápila dosť. Postupom času som sa vždy vrátila do starých koľají a zhodené kilá som tak nabrala späť, často aj nejaké ďalšie navrch. Týchto pokusov, zakončených jojo efektom, som absolvovala nespočetné množstvo.
 
Keď som otehotnela, moja kamarátka práve držala diétu KetoMix a mala s ňou úžasné výsledky.  Nemala žiadnu robotu s každodennou prípravou piatich jedál a vymýšľaním pokrmov. Nemusela dokonca ani čakať niekoľko mesiacov na to, aby úbytok váhy bolo vidno.
 
Priznám sa, že je pravda, že na začiatku jej diéty som bola pesimistická. KetoMixu som neverila. Dokonca som si hovorila, že je blázon, že zverí svoje telo práškovej diéte. Ale keď schudla ako mávnutím čarovného prútika, začalo to vo mne hlodať. Pomyslela som si nakoniec, že keď budem môcť, aj ja KetoMix vyskúšam.
 
Stalo sa. Tretí deň začali kilá ísť dole. A ubúdali čím ďalej tým viac. Pocítila som neskutočnú úľavu a príval energie, a hlavne som sa začala sama sebe páčiť. Obliekla som si rifle, ktoré mi ležali v zásuvke už 4 roky! Predtým som ich nenatiahla ani cez stehná. V prvej fáze som bola 8 týždňov a tie som úspešne ukončila. Schudla som za ten čas toľko, koľko som si priala. A cítim sa výborne. Robia mi radosť aj príjemné pripomienky na moju osobu, týkajúce sa mojej premeny. 
 
Predtým by som nikdy nepovedala, že sa budem niekedy tešiť na leto. Na to, že si kúpim nové plavky a na to, že už nebudem riešiť to, či sa pri bazéne na mňa niekto pozerá. ☺
 
S diétou KetoMix som sa naučila jesť pravidelne päť jedál denne. Strážim si príjem sacharidov a bez výčitiek si doprajem a vyskúšam rôzne zdravé dobroty. 
 

Už teraz viem, že sa nikdy nechcem vrátiť na svoju pôvodnú váhu. Rada by som pokračovala ďalej v tomto štýle stravovania. A ešte sa chystám nejaké to kilo schudnúť. KetoMix by som rada odporučila každému, kto ešte váha. Ak chcete zmeniť svoj životný štýl, tak s chuťou do toho. Po pár týždňoch vás čakajú prevratné zmeny. S tým vám pomôže jedine KetoMix.


 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €