Už nechodím do fastfoodov, radšej dám prednosť zelenine


Volám sa Jiří a mám 36 rokov. Pre KetoMix diétu som sa rozhodol preto, že som jej jednoducho veril. Nikdy som vlastne ani nepremýšľal nad kúpou nejakých tabletiek alebo magických bylinkových čajov, ktoré mi prídu neúčinné a bez výsledkov. Pri KetoMixe som bol presvedčený, že by som konečne mohol schudnúť, a aj keby nie, mal som aspoň postarané o jedlo do práce.

Jiří Vytisk

Túto diétu som bral a ako spôsob ako ušetriť. Bežne som sa stravoval v reštauráciách alebo fastfoodoch, takže mi obedy liezli riadne do vrecka. Hlavne vďaka týmto stravovacím návykom išla váha hore a nepomáhalo ani pravidelné cvičenie. Výsledky som mal, ale vedel som, že to pôjde príliš pomaly. Počas diéty KetoMix som necvičil a kilá išli dole o poznanie rýchlejšie

Vďaka KetoMix som sa dostal na svoju vysnívanú váhu za necelý mesiac. Pravidelne som si varil a bol som rád, že pri tom nepotrebujem hromadu riadu. Jedlá sú výborne a pripravené za pár minút. Oceňujem aj fakt, že nie je jasne dané, ktoré jedlo mám kedy jesť, čo na raňajky a ktoré na obed. Môžem si tak kombinovať jedlá podľa chuti.  Súčasťou KetoMix balíčka je kokteil, ktorý som si spolu s čokoládovou tyčinkou veľmi obľúbil. Nahrádza mi sladkosti, ktorými som sa predtým prejedal.

S KetoMixom som tiež prestal byť lenivý a pripravujem si jedlá do práce. Veľa som inšpirácie som načerpal v magazíne a začal si variť zdravé jedlá podľa seba. Keď sa mi nechce variť, siahnem po KetoMix balíčkoch a doplním jedálniček jedným zdravým jedlom podľa oho, na čo mám chuť. Väčšinou len niečo ľahké, ako sú napríklad zelerové hranolčeky s kečupom od KetoMixu.

S diétou nekončím, som momentálne v druhej fáze. Kilá idú stále dole, a pritom nemám pocit, že by som si musel niektoré jedlá odopierať. Odporúčam si urobiť fotky pred premenou a po nej. Až potom si uvedomíte, akou zmenou ste prešli.

 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €