Zelerové hranolky s KetoMix dresingom

Hranolky sa radia medzi nezdravé potraviny, ale ak ich nesmažíte vo fritéze plnej oleja, je možné ich do jedálnička bez obáv zaradiť. Lenže ako na to pri ketónovom stravovaní, keď počas diéty nie sú povolené zemiaky? Náš recept vám poradí.

Celerové hranolky s kečupem (1) (2)

Čo budete potrebovať:

  • KetoMix dresing podľa chuti,
  • zeler, 
  • soľ, 
  • údenú papriku alebo iné korenie, 
  • olivový olej

Rúru zohrejte na 170 C. Zeler očistite a nakrájajte na hranolky. Ochuťte soľou, údenou paprikou a kvapkou olivového oleja. Premiešajte tak, aby bola každá hranolka okorenená. Plech vyložte papierom na pečenie a za občasného premiešania pečte približne 30 minút. KetoMix pikantný cesnakový dresing je na namáčanie týchto hranoliek výborný. Ak si ho chcete ešte vylepšiť, nebojte sa doň pridať čerstvý rozotretý cesnak, bylinky alebo ho dochutiť korením.

 

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €