InBody: zistite o svojom tele maximum

Koľko percent tuku máte vo svojom tele? Pokiaľ chcete zistiť, z čoho je vaše telo zložené, zverte sa do starostlivosti prístroja InBody. Zariadenie má svoj pôvod v Južnej Kórei a vyhľadávajú ho zákazníci vo viac ako 80 krajinách sveta. Aj odborníkmi je považovaný za spoľahlivý zdroj informácií o zložení tela a používa sa na jeho diagnostiku.

V rámci domáceho použitia vám jednoduché hodnotenie, ako ste na tom s vašou váhou, môže dať BMI kalkulačka. InBody však poskytuje presnejšie a konkrétne výsledky. Okrem informácie o telesnej hmotnosti vyhodnotí aj ďalšie dôležité údaje ako napríklad:

  • celkový telesný tuk v tele,
  • útrobný tuk (hromadí sa v dutine brušnej a horšie sa chudne),
  • množstvo svalového tkaniva,
  • bazálny metabolizmus (energetický výdaj v pokoji),
  • kostrové svalstvo,
  • obsah minerálov v tele,
  • množstvo vody v tele,
  • základné telesné miery.

Test je bezbolestný a vykonáva sa pomocou elektród. Meranie využíva rôzne elektrické odpory jednotlivých tkanív. Tukové tkanivo obsahuje len málo vody a jeho odpor je teda vyšší, zatiaľ čo svaly sú tvorené väčším podielom vody a ich odpor je menší. Meranie sa vykonáva aj v jednotlivých častiach tela.

Pred testom sa odporúča nepiť kávu ani alkohol, vykonávať ho nalačno alebo 3 hodiny po jedle, vyhnúť sa intenzívnemu tréningu deň pred testom. 12 hodín pred meraním sa nesprchujte a nechoďte do sauny ani sa nenatierajte mastným krémom.

Výsledok merania a zistené pomery vás upozornia na možné riziká spojené s plánovanou zmenou životného štýlu. Pomôžu vás nasmerovať k zdravému chudnutiu alebo naopak poradia s priberaním. Všetko priamo na mieru vášmu organizmu. Analýza InBody pomáha aj športovcom s vyhodnotením miery rastu ich svalovej hmoty v porovnaní s tukovou zásobou a ukáže aj, či je telo správne vyživované minerálmi.

InBody je vhodné aj pre deti. Rodičia s ním postrážia rastové špurty, porovnajú si percentilové grafy s aktuálnym vývojovým štádiom detí. Seniorom napovie, či má telo zdravý pomer minerálov a dostatok vápnika.

Neviete, kde sa nechať zvážiť? InBody prístroj je dostupný vo väčšine fitness centier, nájdete ho ale aj v centrách zdravej výživy.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €