Chcela som späť svoje telo a sebavedomie.

Volám sa Petra. Mám 44 rokov a 4 deti. Som celkom vysoká, meriam 176 cm a vážim 65 kíl.

Proměna Petra

Každé tehotenstvo mi dalo jedno úžasné stvorenie, ale aj 30 kíl navyše. Prvú dcérku som porodila, keď som mala 26 rokov a všetko, čo som nabrala, som do roka zhodila. To bola hračka. Následne v 32 rokoch som porodila syna. Avšak, kým som stihla zhodiť nabraté kilá, opäť som otehotnela. O 15 mesiacov od narodenia druhého dieťaťa sa narodilo ďalšie, v poradí už tretie. Ručička váhy sa zastavila na 95 kilách. A to sa už zhadzovalo ťažko. Vďaka deťom a práci okolo domu som však mala svoju váhu späť už o 4 roky.  No a potom sme sa s mojím mužom rozhodli dať život ďalšej úžasnej bytosti, to som mala 42 a opäť svojich 95 kíl. V pôrodnici a pomocou dojčenia som 10 kíl dala ľahko dole, ale tých ďalších 20 sa ma držalo ako kliešť celé 2 roky. 

Tento rok v apríli sme vďaka koronavírusu ostali s deťmi doma a ja som začala variť obedy a sem tam som si dopriala potajomky čokoládu, aby som s nervami prežila v zdraví domáce vyučovanie. Následky nenechali na seba dlho čakať. Ručička váhy sa nenápadne pohla smerom hore. Tak som si povedala dosť. Áno, bola som závislá na „rýchlych cukroch“, na zobkaní kadečoho počas dňa, ale bez pravidelnej vyváženej stravy.  Moja mamka mi odporučila KetoMix, ktorý ona mala ona sama vyskúšaný a ja som si objednala svoj prvý balíček na 4 týždne.

Nakúpila som si zásobu zeleniny a začala som týždeň pred veľkonočnými sviatkami. Boli to muky, to priznávam. Pre rodinu som varila, piekla dobroty, ale ja sama som bola na proteínových jedlách. Mne to však vyhovovalo, čo bolo prekvapivé. Nemusela som premýšľať, kombinovať a skladať jedálniček. Len som si urobila kokteil  alebo palacinku a bolo. Keď som bola fakt hladná, dala som si zeleninový šalát. Keď som si chcela „zhrešiť“, dala som si za hrsť orieškov. Striktne som dodržiavala 1. fázu celých 8 týždňov. Následne som bola v 2. fáze celé 4 týždne, počas ktorej som krásne schudla, zlepšila sa mi pleť, naučila som sa pravidelne jesť, premýšľať nad tým, čo počas dňa zjem a osvojila som si aj návyky zdravého stravovania. Dôležité je to mať usporiadané v hlave, vedieť, čo chcem a ísť za tým. 

Doteraz si objednávam predovšetkým tyčinky, aby som si prípade potreby mohla niečo zobnúť na desiatu, keď nemám nič iné po ruke. Kokteilykaše si rada dám na raňajky, palacinky si robím vtedy, keď deťom robím tie klasické. Napríklad omelety, teda ich prášok používam namiesto múky na zahustenie napríklad cuketových, karfiolových alebo brokolicových placiek. Mala som strach z JOJO efektu, to je jasné. Ale už mesiac si držím svoju váhu. Človek musí premýšľať nad tým, čo je a JOJO efekt má v tom prípade červenú.   Celému tímu KetoMix veľmi pekne ďakujem, aj poradkyniam, ktoré som občas využila, keď som si nevedela rady.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €