Chce to síce pevnú vôľu, ale všetko sa dá, keď sa chce.

Dobrý deň. Volám sa Natália a mám 26 rokov. Chcem sa Vám pochváliť s mojou premenou postavy, ktorá sa mi vďaka KetoMix diéte podarila za necelých 14 týždňov. Vždy som mala problémy s naberaním kíl. Do 20 rokov som mala metabolizmus rýchlejší, lebo som spaľovala úplne inak. Nemusela som si dávať pozor na jedlo, nemusela som športovať, a napriek tomu som nepriberala. Po 20-tke sa to začalo zhoršovať. Mávala som problém aj s menštruáciou, ktorú som musela často riešiť bylinkami a rôznymi kvapkami a liekmi. Najhoršie bolo to, že som k nejakému jedlu len privoňala a kilá už išli hore.

inCollage_20210503_100800751 (1)

Mám fyzicky náročnú prácu, takže moje stravovanie aj tak vyzeralo. Polovicu dňa žiadne jedlo a večer samá nezdravá strava z fastfoodu a sladkosti. Do toho prišlo stresové obdobie, bolesti chrbta, kĺbov, brušné problémy a problémy s imunitou.

Moja rodina sa tvárila že vôbec nepriberám a som stále rovnaká osoba. Avšak oblečenie mi bolo zrazu malé a musela som si kupovať na seba stále väčšie číslo. V zrkadle som sa na seba už nedokázala ani pozrieť.

Starosti sa nabaľovali a kilá sa na mňa lepili viac a viac. Tak som sa rozhodla zmeniť svoje stravovanie. Hľadala som na internete všetko možné, ako zmeniť životný štýl. Pri hľadaní som narazila na stránky, ktoré ponúkali rôzne proteínové diéty, ale žiadna ma nezaujala. Taktiež na pravidelné cvičenie vo fitku nebol čas, a keď sa mám priznať, tak ani chuť. Nevedela som, čo s tým, ale rozhodla som sa, že to takto nemôže ostať. Po prečítaní všetkých možných článkov som narazila na diétu KetoMix. Nedalo to na seba čakať a objednala som si 4 týždňový balíček a začala som s diétou. Musím sa priznať, že začiatok bol pre mňa utrpením. Moje telo sa vyrovnávalo s ketózou, ale môj mozog bol na tom horšie. Mala som pocit, ako keby som bola na jedle závislá a musela sa tejto závislosti zbaviť. Ten prelom bol veľmi ťažký. Chuť na nezdravé jedlu našťastie vystriedalo stráženie si jednotlivých porcií, príjmu sacharidov, a hlavne pitného režimu. Bolo to náročné, to priznávam, ale vydržala som.

Prvú, pre mňa najťažšiu fázu, som držala 8 týždňov. Priznám sa, mala som chuť na všetko okolo a problém to nevzdať. Niekedy som bola taká hladná, že som si dala jedno KetoMix jedlo navyše, avšak kilá sa nevedeli zastaviť a išlo to veľmi rýchlo. Pri 2. fáze som si vydýchla, aj keď sa kilá na určitý čas zastavili. Už som si myslela, že som urobila niečo zlé, alebo jem viac ako by som mala. Avšak, stravovanie počas 2. fázy bolo už omnoho ľahšie. Už som si mohla dovoliť viac a mala som na výber z rôznych druhov produktov – od tyčiniek, polievok, rôznych omeliet či aj cestovín.

Začínala som s počiatočnou váhou 87 kg a po neuveriteľných 14 týždňoch som dosiahla svoju vysnívanú váhu. Je to neuveriteľné, ale presne takýto cieľ som mala. A s diétou KetoMix sa mi to aj odarilo. KetoMix mi pomohol predovšetkým pri zmene môjho stravovacieho režimu, a zároveň ma naučil, že je potrebné aj zapojiť viac športu, aby bol môj život kvalitnejší. Teraz už viac bicyklujem, chodím na prechádzky do prírody.

Musím sa priznať, že moja peňaženka mala dosť záťaž zvládať diétu, ale mne to vôbec nie je ľúto, práve naopak. Každý cent mi za moju vysnívanú zmenu stál. Celkovo ma diéta KetoMix nakopla, keď som začala vidieť výsledky na svojom tele a celkovom zdraví. Bolesti chrbta síce nezmizli úplne, ale cítim sa ľahšie. Každý pohyb je teraz ľahší. Spánok sa zlepšil, taktiež vlasy a pleť. Môj život sa otočil minimálne o polovicu k lepšiemu, začo vďačím KetoMixu.

Chce to síce pevnú vôľu, ale všetko sa dá, keď sa chce. Niektoré produkty som si obľúbila a väčšinou som sa držala tých obľúbených. Výborne na diéte bolo to , že má naučila jesť pravidelne zeleninu a ovocie, čo predtým v mojom jedálničku nehralo rolu. Tak isto pitný režim som sa naučila dodržiavať. Proteínové tyčinky boli vždy v ruksaku, alebo som ich mala vždy so sebou. Výborný pomocník, keď chcete rýchlo niečo zjesť.

Skončila som s diétou KetoMix pred letom, ale určite to znovu na zimu skúsim, minimálne so 4 týždňovou kúrou s kapsulami na detox, aby som svoj organizmus povzbudila. Pri KetoMix diéte som sa naučila sladiť náhradami cukru. Výborný bol čakankový sirup, ale aj erytrithol. Ten nemá chybu. Necítim sa tak hriešne, keď si s ním dochutím napríklad kakao, proteínovú kašu, alebo ho len do nejakého zdravého jedla pridám.

Chcela by som sa touto cestou KetoMixu poďakovať, že mi pomohol v ceste za svojou vysnívanou, krajšou postavou.

Držím všetkým, čo to skúšajú palce.

Natália


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €