Krabičková dieta KetoMix

Čerstvé keto jedlá od profesionálnych šéfkuchárov na každý deň. S KetoMix krabičkovou diétou chudnete s viditeľnými výsledkami. Pritom nehladujete. Nemusíte ani cvičiť. Zároveň nestrácate čas premýšľaním nad diétou alebo nákupom surovín a varením. Všetko starostlivo pripravíme a dovezieme ZADARMO až k vám.

Jediná krabičková diéta pre naozajstné schudnutie od tradičných špecialistov na nízkosacharidové stravovanie.

Od expertov na keto diétu
Krabičková diéta založená na jedálničku s obmedzeným množstvom sacharidov. Všetko pripravené pod dohľadom KetoMix nutričných špecialistov a uvarené profesionálnymi kuchármi.

Rýchlé a účinné chudnutie
Po obmedzení príjmu sacharidov využíva telo ako zdroj energie vlastný tuk (ketóza). To umožňuje rýchle chudnutie aj bez cvičenia.

Čerstvé jedlá z kvalitných surovín
Čerstvé a chutné jedlá v pestrom jedálničku, ktorý sa mení každý deň.

Absolútne bez starostí
Na každý deň v týždni vrátane víkendov 5 hotových jedál dovezených až k vám.

Na mieru pre ženy aj pre mužov
Na výber rôzne varianty krabičkovej diéty pre mužov a ženy.


Ako KetoMix krabičková diéta funguje?

1. Vyberete variantu krabičkovej diéty, ktorý vám bude vyhovovať.

2. Uvaríme a zabalíme pre vás.

3. Doručíme až k vám kdekoľvek po sr úplne zadarmo.

4. Jete ako v reštaurácii, chudnete bez starostí. 

Miesta rozvozu

Zadajte vaše PSČ a overte, či dovážame aj do vášho mesta či obce.

 

Krabičková diéta – časté otázky

Nenašli ste informáciu, ktorú potrebujete? Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky alebo nás kontaktujte. 

Otázky ku krabičkovej diéte

Pre koho je krabičková keto diéta vhodná?

KetoMix krabičková diéta je vhodná pre každého zdravého človeka, ktorý sa chce bez hladovania zbaviť prebytočných kilogramov. Pred jej začatím sa vždy poraďte s vaším lekárom. KetoMix krabičkovú diétu neodporúčame osobám s potravinovými alergiami. Nie je vhodná ani pre tehotné a dojčiace ženy.

Aký je rozdiel medzi krabičkovou diétou pre ženy a krabičkovou diétou pre mužov?

Krabičková diéta KetoMix je založená na zníženom príjme sacharidov. Vďaka tomu sa vaše telo dostane do stavu ketózy. Biochemické reakcie žien aj mužov sú rovnaké, diéta tak funguje rovnako na obe pohlavia. Skladba jedálnička je zhodná, len u mužov je vzhľadom na vyššie množstvo svalovej hmoty a rýchlejšie spaľovanie navýšený kalorický príjem. Porcie jedál sú teda o niečo väčšie.

Čo keď diéta nebude fungovať?

Ak budete jesť iba jedlá z krabičiek, diéta bude účinná. Biochemické procesy v tele to zariadia za vás. Dávajte si ale pozor, aj jedna osladená káva alebo kúsok jablka môžu narušiť vašu diétu.

Čo krabičková diéta a jojo efekt? Nevrátia sa mi zhodené kilá po diéte späť?

Návrat k zlým stravovacím návykom obvykle vedie k opätovnému priberaniu na váhe, čo platí nielen pri našej diéte, ale aj pri väčšine ostatných. Aby ste zhodili zvyšné prebytočné kilá a osvojili si zdravé stravovacie návyky, ktoré sú ako prevencia jojo efektu kľúčové, môžete po ukončení krabičkovej diéty prejsť do 2. fázy a 3. fázy diéty KetoMix.

Je krabičková diéta KetoMix časovo obmedzená? Ako dlho ju môžem držeť?

Krabičkovú diétu KetoMix môžete držať maximálne 4 týždne. Pokiaľ chcete v chudnutí pokračovať, môžete prejsť do 2. fázy diéty KetoMix. To znamená jesť 2 bežné jedlá, ktoré si pripravíte sami so zohľadnením pravidiel nízkosacharidovej diéty a zdravého stravovania, a 3 KetoMix jedlá. A nebojte sa, u nás nájdete aj veľa jedál, ktoré nemusíte variť. V ponuke sú hotové jedlá, hamburgery, croissanty, muffiny, pečivo, marmelády, orechové krémy, nátierky, cestoviny, tyčinky, orechy, sušienky, chipsy a mnoho ďalších. Pozrite sa na našu BMI kalkulačku a zistite, aký Diétny plán je pre vás najvhodnejší.

Za ako dlho a koľko kg môžem schudnúť s krabičkovou diétou KetoMix?

Rýchlosť chudnutia je veľmi individuálna a ovplyvňuje ju mnoho faktorov. Pokiaľ chcete vedieť, koľko schudnúť, aby ste dosiahli vašu optimálnu váhu, pozrite sa na našu BMI kalkulačku.

Je možné kombinovať krabičkovú diétu KetoMix a proteínovú diétu KetoMix?

Krabičkovú diétu KetoMix a proteínovú diétu KetoMix nie je možné kombinovať. Po skončení krabičkovej diéty môžete prejsť do 2. fázy diéty KetoMix.

Na trhu je mnoho krabičkových diét, prečo si vybrať práve tú vašu?

Sme jedným z lídrov na trhu keto diét. Low carb stravovaniu a chudnutiu sa venujeme už dlho a vieme preto presne, čo robíme. Ketónová diéta je postavená na biochemických procesoch tela, ktoré nemožno obísť. Naše organizmy sú tak jednoducho nastavené, či chceme, alebo nie. Pre mnoho ľudí je chudnutie náročnou disciplínou a krabičková diéta s keto jedlami je ďalším riešením, ako vám všetko uľahčiť a s redukciou váhy vám pomôcť. Ide o riešenie na kľúč, kedy nemusíte nad ničím premýšľať a o nič sa starať. Len objednáte, my dovezieme a vy si pochutnávate a chudnete.

Otázky k jedálničku a zloženiu jedál

Kto zostavuje keto jedálniček?

Sme špecialisti v obore keto diét. Zložením jedálnych lístkov krabičkovej diéty sa zaoberá množstvo nutričných terapeutov a výživových poradcov. Tí sa starostlivo venujú výživovým hodnotám každého pokrmu tak, aby celkové zloženie jedálnička zodpovedalo prísnym zásadám keto diéty.

Ako často sa jedlá opakují?

Inšpirujeme sa najnovšími trendmi a snažíme sa, aby bol jedálniček čo najpestrejší a jedlá sa opakovali čo najmenej.

Kto jedlá varí a aké používate suroviny?

Jedlá sú pripravované profesionálnymi kuchármi za prísnych hygienických podmienok. Takmer vždy varíme a jedlá pripravujeme z čerstvých surovín. Existujú ale výnimky, ktorými sú napríklad u nás nedostupné morské ryby alebo mimosezónne ovocie a zelenina. Tie používame mrazené.

Kde nájdem zloženie a výživové údaje jednotlivých jedál?

Všetky detaily sú uvedené v jedálničku pri jednotlivých jedlách. Nájdete tu ako zloženie a alergény, tak základné výživové údaje.

Kedy krabičky jesť a aké piť nápoje?

Ako v každom redukčnom programe, aj tu je pre správne fungovanie metabolizmu, a teda pre úspešné chudnutie v keto diéte, dôležitá pravidelnosť. Odporúčame jesť krabičky zhruba každé tri hodiny, ideálne každý deň v rovnakom čase. Dôležitý je aj pitný režim. Vypiť by ste mali 2 až 3 litre nesladených tekutín denne. Kávu a čaj piť môžete, ale neslaďte ich. Do kávy môžete pridať 10 % smotanu alebo neobmedzené množstvo rastlinného mlieka s 0 g sacharidov. Alkohol úplne vynechajte.

Sú jedlá čerstvé alebo ich pripravujete niekoľko dní dopredu?

Každý deň je pre vás pripravené čerstvé jedlo. Pokrmy chystáme od základu s vlastnými vývarmi a dochucujeme jednodruhovým korením alebo bylinkami. Jedlá na víkend varíme v predstihu a balíme pomocou potravinárskeho plynu, teda konzervujeme, aby si zachovali čerstvosť.

Akým spôsobom sú jedlá v krabičkovej diéte KetoMix doručované?

Jedlá sú doručované v zatavených plastových krabičkách vložených do papierovej tašky. Jedlá na víkend sú balené pomocou potravinárskeho plynu, aby si zachovali čerstvosť.

Ako správne ohriať jedlo? Môžem použiť mikrovlnnú rúru?

Mikrovlnná rúra - do fólie prepichnite dierky a vložte do mikrovlnnej rúry. Potrebný čas sa líši podľa druhu jedla a veľkosti porcie. Aby ste jedlo ohriali rovnomerne, odporúčame použiť stredný výkon (600-700W) a dlhší čas. Dajte pozor na paru pri otváraní fólie. Aj strieborné hliníkové misky, do ktorých zapekáme niektoré jedlá, sú vhodné na ohrev v mikrovlnnej rúre. Jedlo môžete ohriať aj bez fólie, a to na riade vhodnom pre mikrovlnný ohrev. Takto ohriate jedlo môže potom ale byť viac vysušené.
Vodný kúpeľ – jedlo vložte priamo v obale do vodného kúpeľa. Pozor na teplotu vody, aby nedošlo k deformácii alebo spáleniu plastových obalov. Maximálna odporúčaná teplota je 90 °C.

Môžem si jedlá v jedálničku kombinovať podľa seba?

Vlastná kombinácia jedál bohužiaľ nie je možná. Krabičková diéta je zostavená podľa zásad keto diéty a akýkoľvek zásah môže narušiť ketózu, a tým aj chudnutie.

Cez víkend nechcem krabičkovú diétu držať. Je možné objednať variant len na pracovné dni?

Variant na pracovné dni objednať nemožno. Aby ste zotrvali v ketóze, a teda s úspechom chudli, nie je možné dĺžku krabičkovej diéty individuálne upravovať.

Pokrýva jedálniček všetky nutričné potreby? Musím užívať doplnky stravy?

Pri každej diéte je odporúčané dopĺňať do organizmu vitamíny a minerálne látky a podporiť tak jeho správne fungovanie. Ideálnym doplnkom je tak Multivitamín, ktorý pokryje 100 % denný príjem odporúčanej dávky 21 vitamínov a minerálov. Vhodné je tiež diétu podporiť a očistiť telo od zbytočných látok s pomocou Detox tabliet.

Je možné niektoré pokrmy v jedálničku vynechať? Objednať si napríklad jedálniček bez desiat?

Objednať iba niektoré jedlá bohužiaľ nie je možné. Krabičková diéta KetoMix je zostavená tak, aby zodpovedala zásadám keto diéty. Na zotrvanie v ketóze a úspešné chudnutie je nutné dodržiavať stanovený jedálniček a mať tak pod kontrolou výšku prijímaných sacharidov.

Je možné skladbu jedálnička upraviť, ak mám alergiu na niektorú z potravín alebo ju nejem?

Krabičková diéta KetoMix je zostavená tak, aby zodpovedala zásadám keto diéty. Na zotrvanie v ketóze a úspešné chudnutie je nutné dodržiavať stanovený jedálniček a mať tak pod kontrolou výšku prijímaných sacharidov. Nie je zatiaľ v našich silách vyjsť v ústrety individuálnym požiadavkám, upraviť jedálniček teda bohužiaľ nie je možné.

Otázky k rozvozu

V akej dobe prebieha doručovanie? Môžem si zvoliť konkrétny čas?

Jedlá sa rozvážajú podľa rozvozového plánu, ktorý je rozdelený na jednotlivé okruhy. Pre každý okruh môže byť stanovený iný časový plán – pre aktuálne informácie kontaktujte našu zákaznícku linku. Rozvoz pre nás zaisťuje dovážková služba. Vzhľadom na bezplatnú dopravu a šetrenie životného prostredia bohužiaľ nie je možné nastaviť konkrétny (ani stály) čas doručenia.

Doručujete aj cez víkendy a štátne sviatky?

Jedlá na víkend doručujeme s posledným rozvozom týždňa, teda jedlá na piatok, sobotu a nedeľu doručíme vo štvrtok. Doručujeme aj počas dní štátnych sviatkov. Ak sviatok pripadne na pondelok, jedlá vám privezieme vo štvrtok spoločne s jedlami na piatok a víkend.

Ako jedlo skladujete počas rozvozu?

Rozvoz prebieha vo vozidlách vybavených chladeným nákladným priestorom.

Ako mám jedlá po doručení uchovávať?

Jedlá po doručení uchovávajte v chlade, teda najlepšie v chladničke.

Môžem zmeniť doručovaciu adresu alebo dobu doručenia?

Pre akékoľvek zmeny odporúčame dostatočne dopredu kontaktovať našu zákaznícku linku.

Čo robiť, pokiaľ nie som doma a jedlo nemôžem prevziať?

Kontaktujte našu zákaznícku linku. Spoločne sa dohovoríte na možnostiach riešenia.

Čo robiť, pokiaľ mi jedlo nedorazí?

Ku všetkým požiadavkám pristupujeme individuálne. Pokiaľ vám jedlo v stanovený deň nedorazí, bezodkladne kontaktujte našu zákaznícku linku, ktorá vám pomôže problém vyriešiť.

Ostatné otázky

Potrebujem zrušiť už objednané a zaplatené dni. Je to možné?

Ak ste sa rozhodli diétu ukončiť v jej priebehu, finančná kompenzácia za nasledujúce dni diéty nie je možná. Dá sa ale po dohode posunúť termín odberu jedál. Kontaktujte našu zákaznícku linku.

Ako mám postupovať v prípade reklamácie?

Každý nespokojný zákazník nás veľmi mrzí a ku každému prípadu pristupujeme individuálne. Kontaktujte, prosím, našu zákaznícku linku.

Jedlá v krabičkách, to znamená veľa plastových obalov. Ponúkate aj bezobalový variant alebo opakovane využiteľné obaly?

Obaly, v ktorých doručujeme jedlá, sú plne recyklovateľné. Zaistiť možnosť bezobalového variantu alebo opakovane využiteľných obalov nie je momentálne v našich silách.

 

Vaše proměny

Tereza, 52 rokov „Schudla som jednoducho aj po päťdesiatke.“

  Cítim sa výborne.

Robert, 43 rokov „Chcel som sa prestať nezdravo prejedať.“

  Žijem naplno.

Šárka, 46 rokov „Začnete mať opäť radi svoje telo, ako ja!“

Som štíhla a šťastná.

Honza, 47 rokov „Chcel som, aby sa mi zase dobre dýchalo.“

Som nový človek.

Poznáte nás z médií

95 %zákazníkov náš obchod odporúčá zo 387 recenzií na Heureka.sk
 
 
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €