Speváčka Šárka Rezková Brabcová: KetoMix je pre mňa jednička

Speváčka Šárka Rezková Brabcová se rozhodla zatočiť s prebytočnými kilami. Vďaka KetoMixu se jej to podarilo! A v chudnutí pokračuje. Aký je jej príbeh?

Šárka Rezková Brabcová

Šárka bola vždy štíhla. Po tragickej udalosti v rodine však kilá začali postupne pribúdať. Nedokázala sa zaobísť bez liekov, ktoré jej síce pomohli psychicky, ale spôsobili útlm a zavodnenie. Predtým bola zvyknutá veľa pracovať, teraz jej stačila energia maximálne na starosť o deti. Energetický deficit navyše doháňala sladkým. A toto všetko sa začalo odrážať na jej váhe. To, že pribrala, v bolo tej chvíli až druhoradé. Predovšetkým nemala už silu na bežné životné úkony, nieto aby ešte bojovala s kilami.

Keď Šárkine náročné životné obdobie odznelo, začala sa zase pomaly dávať dohromady, vystupovať a pripravovať koncerty. V tú chvíľu si povedala, že by mala niečo urobiť aj s nabranými kilami. Tak, aby sa cítila čo najlepšie. Najskôr obmedzila sladkosti a porcie jedla. Bol to tvrdý boj. Pri tejto diéte sa necítila dobre, bola unavená a nervózna. Vedela, že u redukčnej diéty je tento stav normálny. Jej však nevyhovoval. A tak sa spojila s Táňou Řehákovou, ktorá jej odporučila ketónovú diétu KetoMix.

Šárka Rezková Brabcová_Ketomix.sk

KetoMixom bol boj s kilogramami o dosť príjemnejší. Jedlá Šárke chutili a pri jej novom pracovnom vyťažení jej vyhovovala aj rýchla a ľahká príprava jedál. S touto diétou, ktorú opisuje ako "keby žiadnu diétu nedržala", dokázala zahnať aj chute na sladké.

KetoMixom bol boj s kilogramami značne príjemnejší. Jedlá Šárke chutili a pri jej novom pracovnom vyťažení jej vyhovovala aj rýchla a ľahká príprava jedál. S touto diétou, ktorú opisuje ako "keby žiadnu diétu nedržala", dokázala zahnať aj chute na sladké. Pri diéte sa nijako zvlášť obmedzovať nemusí. Často cestuje medzi Holandskom, kde žije, a Českou republikou. Aj preto jej KetoMix diéta úplne vyhovuje. V aute má vždy po ruke kokteil alebo proteínovú tyčinku. A ako milovníčka sladkého ujedá samozrejme aj z cukroviniek, sladených stéviou. Miluje KetoMix palacinky a lieskovoorieškový krém je bonusom navyše. Doma si potom pripravuje KetoMix žemličky alebo puding. Po rýchlom občerstvení v podobe bagety alebo sladkostí už nesiaha. S KetoMixom sa naučila jesť tak, aby to neohrozilo jej váhu.

Šárka na reklamu moc nedá. Po KetoMixe siahla na odporúčanie človeka, ktorému verí a teraz to neľutuje. Veľké možnosti ako pripraviť si rýchlo jedlo, vybrať si na čo má chuť, ale tiež možnosť, že si môže z týchto produktov uvariť aj niečo iné a pritom diétu neporušiť - to je presne to, čo jej profesijné tempo, a aj ona sama, vyžaduje.

"Je to úžasne inšpirujúce a to ako sa na jedlo pozerám dnes, sa postupne stáva praktikou, ktorú využijem aj vo chvíľach, keď KetoMix produkty už potrebovať nebudem a prejdem plne do tretej fázy. Dôležité je pochopiť ako sa stravovať a čo možno zmeniť v jedálničku trvalo, bez toho, aby som mala pocit obmedzovania. Som v pohode a to je pre mňa veľmi dôležité, pretože sa musím sústrediť a nie sa unavovať dietami, ktoré ma nútia neustále premýšľať nad tým, že mám hlad a nad pocitom, že mi niečo chýba. Jedlo je dôležité, aby sme boli fyzicky aj psychicky v pohode a zbytočne sme sa nestrestovali z hladovania. „A v tom je KetoMix jednička“, hovorí o KetoMix diéte Šárka Rezková Brabcová.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €