„Cítim sa skvelo a mladšie“

Volám sa Iveta Součková a mám 47 rokov. Pracovne som dosť vyťažená a pohybu mám fakt dosť s tým, že ale moje strava bola zlá. Kilá dole teda nešli, aj keď sa všade pohybujem na bicykli.

Proměna

Vďaka Vám mám väčšie sebavedomie, čo je niečo skvelé… Ďakujem moc.

V júni 2017 som bola na dovolenke v Taliansku. Bola skvelá, syn fotil, a potom mi fotku poslal na Facebook. Neverila som svojim očiam, že takto vyzerám.„Takto teda nie!“, znel môj vnútorný hlas, „začni so sebou niečo robiť – urob to pre svoje telo, zaslúži si to!“ To odštartovalo moje pátranie, ako a kde mám začať. Keď mi na internete skočila stránka Ketónová diéta ako na zavolanie, začítala som sa, čo ponúka. Bola to výzva – objednala som si balíček a trochu sa bála, či mi jedlá budú chutiť. Jedlá ale boli skvelé, chutili mi a vôbec som nemala hlad.

Radšej som si objednala ešte jeden balíček s tým, že keď mi ostane, budem to mať pre udržanie váhy do druhej fázy. Jedna porcia jedla ma vyšla len na 36 Kč (cca 1,4 EUR), čo je úplne v pohode. Verila som si, že to dokážem a zdvihnem si sebavedomie, čo sa stalo.

Postupne som počas ketónovej diéty chudla, preto som sa cítila mladšia a bolo mi úžasne. Som rada aj za vrecúška, všetko mi uľahčujú, možno pohodlnosť, ale vôbec mi to nevadí.

Mám čas venovať sa sebe, jedlo jem pravidelne po 3 hodinách 5x denne. Mám ho na celý deň do práce nachystané za chvíľku, to je úplne skvelé. Do obchodu idem len pre zeleninu, ktorú jesť môžem. Neláka ma nič iného, nemám žiadne chute. Neodopieram si ani kávu s mliekom, ale namiesto cukru používam umelé sladidlo. Tiež to ide, všetko je veľa o hlave. Dodržujem aj pitný režim – kedysi by som to nedala, teraz s chuťou pijem 2-3 l vody aj s plátkom citróna alebo s mätou.

No a jojo efekt sa nedostavil – riadila som sa radami vašej skvelej výživovej poradkyne, s ktorou som mohla všetko prebrať. Vďaka Ketomixu som naštartovaná a v stave ketózy sa cítim nádherne a plná energie, ktorej mám ešte viac. Chce to odvahu ísť do toho a musíte to hlavne chcieť sami – a potom kilá idú dole!

8. januára 2018 mi dokonca vyšiel článok v časopise Blesk pro ženy, kde som odpovedala na otázky, ako mi chudnutie išlo.

Nakoniec som schudla, preto som teraz so svojou váhou spokojná. Občas si dám kokteil alebo polievku, ale nemusím sa moc sledovať. Ďakujem celému tímu Ketomix za skvelý nápad, že vymysleli niečo, čo naozaj funguje. Chcela som sa tu s vami s radosťou podeliť o to, ako sa cítim. Kto váha, tak hurá do toho!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €