Lenka sa cíti lepšie ako kedykoľvek predtým

Volám sa Lenka a mám 27 rokov. Prvú fotografiu, ktorú vidíte, je z jesene 2015, kedy sa moja váha vyšplhala na 97 kilogramov pri výške 176 centimetrov.

Lenka

Rok potom sa mi podarilo niekoľko kilogramov zhodiť, lenže potom som sa dostala do extrémne stresovej životnej fáze. Končila som vysokú školu a do príprav na magisterské štátnice mi zasiahlo úmrtie v rodine. Bežne som spala dve až štyri hodiny a obrovské vyčerpanie som kompenzovala tým, čo si unavené telo žiadalo - kalorickým jedlom, sladkosťami a kávou. Keď sa pozriem späť, nemôžem sa vôbec čudovať, že na začiatku roka 2017 som mala zase takmer sto kíl. Vedela som, že to takto nemôže ísť ďalej.

Začala som cvičiť a upravila som si jedálniček. Niečo som schudla, ale potom sa váha zastavila. A bohužiaľ, spolu s váhou sa zhoršoval aj môj zdravotný stav. Mala som neustále problémy s trávením, bolesti hlavy prechádzajúce až do migrény, bolelo ma celé telo a cítila som sa strašne unavená. Podľa lekára som však mala tlak, cholesterol aj cukor v poriadku. Takže som bola zdravá a všetko som pričítala zlým stravovacím návykom. Tušila som, že za tým bude najskôr vysoký podiel cukru v strave, a tak som začala hľadať na internete a narazila na KetoMix. Zo dňa na deň som sa rozhodla, že do toho pôjdem a dám telu tvrdý reset a očistím ho. Môj plán je, že keď budem v tretej fáze, začnem postupne zaradzovať rôzne potraviny a zistím, ktoré mi nerobia dobre a s tými sa navždy rozlúčim.

Za štyri týždne prvej fáze ma ani raz nebolela hlava a už vôbec som nemala migrénu. Nebola som unavená, nebolelo ma brucho ani chrbát. Dokonca som sa úplne zbavila akné - moja pleť sa prestala mastiť. Výrazne sa mi obmedzila chuť na sladké. Bohužiaľ som dostala chrípku, a tak som plán nedodržiavala na sto percent. Sledovala som si však stále sacharidy, aby moje telo zostalo v ketóze a snažila sa jesť aspoň štyri KetoMix jedlá denne. Aj tak som za tento mesiac zhodila toľko, čo sa mi predtým nikdy nepodarilo. Momentálne som v druhej fáze KetoMix diéty, pridala som cvičenie a mám v pláne schudnúť ešte raz toľko.

Som šťastná, že som vypočula svoju intuíciu a svoje telo a nenechala som sa odradiť zlými jazykmi vo svojom okolí. Viem, že som sa vydala na správnu cestu. Pokiaľ sa v mojom príbehu vidíte, dajte tejto diéte šancu. Výsledky naozaj stoja za to.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €