Ponaťahuj si svoje telo s KetoMixom – 2. lekcia

Zacvičte si jednoduché cviky s prvkami jogy, ktoré pomôžu telu poriadne sa ponaťahovať. Naučíte sa správne dýchať a výborne tým doplníte priebeh diéty.

upoutavka_magazin_cviceni_2

Zaznamenali ste náš prvý diel zo seriálu cvičebných videí „Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom“? Ak nie, mrknite sa naň. Dnes vám prinášame druhý diel, kde si s našou lektorkou Ivou Ceradskou budete môcť opäť zacvičiť jednoduché cviky na ponaťahovanie celého tela s prvkami jogy, čím perfektne doplníte priebeh vašej diéty.

Aby bolo vaše telo naozaj správne ponaťahované, je dôležité sústrediť sa pri jednotlivých pozíciách na dýchanie. Preto je začiatok videa zameraný na správne dýchanie. Dych je taký samozrejmý a automatický, že ho ani nevnímame, nepremýšľame nad ním a neriadime ho. Často sledujeme, čo jeme a pijeme, či a ako cvičíme, či dostatočne spíme. Ale už nám nepríde na um zamyslieť sa nad tým, či správne dýchame. Správne dýchanie je základom života. Zlé dýchanie môže totiž končiť únavou, zlým sústredením, zhoršeným zdravotným stavom, alebo jednoducho zlou náladou.

A to predsa nikto z nás nechce.

Zdravotný význam správneho a vedomého dýchania:

  • Posilňuje a stimuluje vnútorné orgány.
  • Masíruje orgány v hrudnej dutine a dutine brušnej.
  • Odstraňuje únavu a dodáva elán.
  • Stimuluje mozgovú aktivitu.
  • Upokojuje nervový systém. 

eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €