Ponaťahuj sa s KetoMixom – 14. lekcia

Dnes vám prinášam už 14. lekciu, ktorá plynule nadväzuje na tie predchádzajúce. Dnešnou novinkou bude pozícia Bojovník II. (Názov možno vyzerá odvážne, ale nie je čoho sa báť. Ide vlastne o postoj rozkročný). S pomocou tejto pozície si otvoríte bedrové kĺby, ponaťahujete vnútorné strany stehien a zapojíte celé dolné končatiny.

Cviceni-doma-2-900x440

Poďte si teda so mnou ponaťahovať telo! Dnes vám prinášam už 14. lekciu, ktorá plynule nadväzuje na tie predchádzajúce (ak ste ich nestihli, nájdete ich tu).

Ako vždy, na začiatku vás čaká ľahké zahriatie, ktorým pripravíte telo na cvičenie. Dnešnou novinkou bude pozícia Bojovník II. (Názov možno vyzerá odvážne, ale nie je čoho sa báť. Ide vlastne o postoj rozkročný). S pomocou tejto pozície si otvoríte bedrové kĺby, ponaťahujete vnútorné strany stehien a zapojíte celé dolné končatiny. Chýbať nebude ani záverečná relaxácia, na ktorú sa vždy tešíte!

Poďte so mnou na to a uvidíte, že sa budete cítiť lepšie!


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €