Ponaťahuj sa s KetoMixom – 11. lekcia

KetoMix cvičebné videá sú skvelou príležitosťou, ako venovať čas sám sebe a vybudovať si silnejšie telo aj myseľ. Vďaka jemnej dynamike cvičenia si túto lekciu môžete zacvičiť napríklad ráno, kým vyrazíte do práce.

upoutavka_magazin_videojoga_2-900x440

Hlavnou časťou tejto lekcie bude príprava na známu jogovú zostavu „Pozdrav slnka“. Jej pozíciám, prechodom a modifikáciám. Toto tradičné cvičenie jogy poskytuje hlboko blahodarné účinky, spojené s obsiahlou dynamizáciou celého tela a celkovú harmóniu. Pozdrav slnka rozprúdi energiu vo vašom tele, rozhýbe chrbticu a celkovo priaznivo zapôsobí na svaly a kĺby vo vašom tele. Nezabudnite aj v tejto lekcii doplniť plynulé prechody medzi pozíciami správnym dýchaním.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka
Zobrazit další články autora

Vystudovala sociální a masovou komunikaci na UJAK v Praze a 18 let působila v největší české PR agentuře. Žila vždy pro pohyb, cestování a poznávání místních jídel. Kvůli zdraví ale musela hledat jiný způsob stravy a když narazila na keto a nízkosacharidové stravování, věděla, že už zůstanou jejím životním stylem. Ráda z keto jídel vaří a vymýšlí nové recepty.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €