Ponaťahuj sa s KetoMixom – 12. lekcia

Chcete sa jemne, ale zato účinne ponaťahovať? Naše cvičebné videá sú ideálnym pomocníkom, ako si zacvičiť a uvoľniť z tela všetok stres, a zároveň posilniť jednotlivé svaly v tele.

ketomix_foto_magazin_1800x900

Táto lekcia bude opäť trošku iná – je akýmsi návodom na to, ako svoje telo správne ponaťahovať. Záležať bude len na vašej nálade, možnostiach a spôsobe cvičenia, ktorý si vyberiete ako najvhodnejší. V tejto lekcii nájdete mnoho alternatív, ako svoje telo precvičiť. Je len na vás, akú formu si vyberiete.

Zapamätajte si

Nezabúdajte na správne prevedenie cvikov, aby bolo telo dôkladne ponaťahované. Pred samotným cvičením je potrebné ľahko zahriať hlavné kĺby a správne dýchať. Aj v tejto lekcii budeme klásť dôraz na posilnenie stredu tela a hlbokého stabilizačného systému, ako ste zvyknutí už z predošlých častí.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €