,,Musel som vymeniť šatník,“ hovorí André

Na začiatku roka 2020 som si povedal, že to takto už ďalej nepôjde. Posledné roky som len priberal na váhe.

Proměna Andre

Dobrý deň. Rád a často jazdím na bicykli, chodím na výlety, do lesov, do hôr. Napriek tomu sa môj životný štýl skladá z nezdravého a nepravidelného stravovania. Pite piva a večerné návštevy chladničky tak zapríčinili nárast mojej váhy. A možno aj to, že som sa dlho necítil psychicky dobre. A k tomu všetkému nepomáha ani moje sedavé zamestnanie. Pred KetoMixom som potreboval zhodiť jednoducho, a hlavne rýchlo. Niečo, čo zvládnem za pomoci manuálu a mojej silnej vôle. O ketónovej diéte som sa dopočul od mojich známych a kamarátov. Vraj, že to funguje. V tom čase som tomu ešte neveril. Ale nemal som predsa čo stratiť. Navyše aj tie peniaze, ktoré som musel na začiatku investovať, by som bežne za normálne jedlo utratil. Takže som do toho išiel. Nemal som ani veľké očakávania. Prvé jedlo, ktoré som si pripravoval, bola omeleta. A nedopadlo to moc dobre.

Bol to skôr taký trhanec a miešanina, omeleta ani náhodou. Avšak, tým všetky problémy s prípravou jedál skončili. Potom už to bolo stále lepšie a lepšie. Na rytmus stravovania som si rýchlo zvykol. Úprava jedál je jednoduchá a väčšina z nich mi chutil, a stále chutí. Ani som nemusel hladovať (a to som bol predtým zvyknutý napchávať sa všetkým možným). A moja váh išla naozaj dole. Po jasných prvotných výsledkoch som prešiel do druhej fázy. Tá už bola úplne v pohode. Počas nej som sa skutočne najedol, možno aj viac, ako bolo treba. Každý deň som si doprial KetoMix čokoládu, alebo orieškový krém.

Počas ketónovej diéty som zapíjal narodenie syna môjho dobrého kamaráta. A to som, samozrejme, trochu zhrešil. Napriek tomu išla moja váha  stále dole. Teraz som stále v 2. fáze – cca. 1,5 mesiaca, t.j. celkom 2,5 mesiacov diéty. Cítim sa skvelo. Chcem v diéte zostať ešte14 dní až 3 týždne, a tým zavŕšiť 3 mesiace. Pokojne by som ostal aj dlhšie, ale nechcem prekračovať odporúčanú dĺžku. Každopádne proteínové tyčinky budem jesť už asi nastálo. Tie som si veľmi obľúbil. Na fotografiách je krásne vidieť, ako som musel vymeniť šatník. Síce to niečo stojí, ale toto utrácanie má snáď každý rád. Ešte musím určite povedať, že celé toto bolo o dosť jednoduchšie ako som čakal. Stačí prekonať prvých pár dní. Najúspešnejší a pre mňa vedľajší účinok je to, že som sa naučil pravidelne stravovať.  

Zdravím všetkých, André


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €