Našla som diétu, ktorá naozaj funguje!

Rada by som sa s vami a ostatnými, ktorí chcú schudnúť, podelila o svoj „chudnúci“ príbeh. Dlho som uvažovala, akým spôsobom schudnúť.

Proměna Alena

Dobrý deň, 

samozrejme som vyskúšala množstvo takzvaných „zaručených“ diét. Najviac ma ale oslovil KetoMix, pretože ma hneď od začiatku motivoval odmenou vo forme balíčka na 14 dní diéty zdarma. Objednala som si prvý balíček. Mala som veľkú radosť z neuveriteľne rýchleho dodania. Chudnúť som teda začala už 18. februára 2020. Všetko som striktne dodržiavala podľa inštrukcií, a to aj váženie 1x týždenne. Hneď po 1. Týždni som bola milo prekvapená, pretože prvé kilá boli dole.

Všetko som si zdokumentovala, dokonca som si vytvorila graf, aby som videla výsledky aj na papieri J S tým sa spojilo ďalšie pozitívum, lebo som si precvičila prácu s „PowerPointom“. V prvej fáze to bolo najjednoduchšie s prípravou jedla. Možno ma trošku obmedzovalo nafukovanie, ale inak som to znášala bez problémov. Po ukončení F1, v ktorej som zotrvala celkom 3 týždne, som opäť mala ďalšie kilá dole, a veru dosť. Bola som nadšená a pokračovala ďalej v F2.

Nafukovanie už bolo preč, ani chuť na sladké či na moje obľúbené vínko ma neprepadali. Po ukončení štvrtého týždňa som za svoju odhodlanosť a výdrž obdržala balíček na ďalšie dva týždne, čo bolo skvelé J Váha ďalej klesala dolu a moje miery sa zmenšili, bomba! Nie som žiadny zdatný pisateľ, ale svojimi úspechmi som sa pochválila na Facebooku v našej skupine KetoMix. Bola som pochválená aj od ostatných a všetci ma podporovali, aby som vydržala. Jednoducho jedna motivácia za druhou. Po F2 som prešla aj F3. V poslednom rannom vážení a meraní, dňa 21. 4. 2020, som mala o dosť menej, v páse aj v bokoch.

Všetko som zaznamenala fotografiami, grafom aj v tabuľke. SOM NA SEBA PYŠNÁ! Konečne sa mi podarilo nájsť diétu, ktorá naozaj funguje, a dá sa aj VYDRŽAŤ. Určite ju odporúčam všetkým, ktorí bojujú so svojou váhou. Vrelo ODPORÚČAM, NAOZAJ TO POMÁHA! Teraz si dám aspoň mesiac pohov, a potom začnem odznova. Chcela by som docieliť ešte nižšiu váhu. Asi si moc fandím, ale som poriadne namotivovaná. Pretože moje kilá sú dole! To je môj chudnúci príbeh.

Dúfam, že sa vám páčil a povzbudil vás. Vaša Alena


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €