Neviete sa zbaviť kíl, ktoré ste nabrali počas tehotenstva? Dajte na Nikol.

Volám sa Nikola a mám 25 rokov. Kilá navyše som mala vo svojom živote tak nejako vždy, bohužiaľ.

Proměna Jan Šenk

Dobrý deň,  veľká zmena však nastala s príchodom bábätka. Počas tehotenstva som pribrala ďalšie kilá navyše. Keďže som v nemocnici toho veľa „nenechala“, spoliehala som sa na úbytok kíl počas dojčenia. Lenže takto jednoducho to u mňa nefungovalo. Keď mala dcérka druhé narodeniny, povedala som si DOSŤ. Prajem si mať viac energie a chuti do života, a to hlavne kvôli nej.  Vyskúšala som rôzne diéty, ale nikdy som nemala dostatok vôle vydržať. KetoMixu som tiež nedávala veľkú nádej. Povedala som si ale, že to musím vyskúšať.

Dodržiavala som všetkom, čo som sa dozvedela pravidlách KetoMix diétneho plánu s receptárom. No a čuduj sa svete, začala som naozaj chudnúť. Neskutočne ma to prekvapilo. Vďaka KetoMixu som za 11. týždňov schudla skoro toľko, čo som počas tehotenstva nabrala. Moje výsledky ma tak nakopli, že som mala chuť neprestať a pokračovať, a časom sa tak dopracovať ku svojej vysnenej váhe.  Kým som si však KetoMix objednala, pridala som sa do facebookovej skupiny KetoMix poradna CZ & SK. Tam som sledovala pokroky ľudí a videla som, že to nie je len klamlivá reklama, ako majú niektoré ostatné diéty. Boli tam skutoční ľudia ich príbehy, a všetkým to fungovalo.

Tak som začala veriť, že aj mne KetoMix pomôže.  Potrebovala som vidieť zmeny hneď od začiatku, a nie až po dlhej námahe. A s KetoMixom naozaj prišli už po prvom týždni. Rozhodla som sa teda, že si objednám diétu na 4 týždne. Musím povedať, že som nemala problém so žiadnym jedlom, jeho chuťou ani formou. 

Štyri týždne ubehli a ja som sa následne rozhodla z jedál KetoMix aj naďalej si ponechať kokteily s príchuťami. Je to najrýchlejšie pripravené jedlo a mne to naozaj chutí. Keď som dostala strašnú chuť na niečo sladké, vždy som mala doma k dispozícii čokoládové a jahodové tyčinky, čo bolo super. Môžete nimi nahradiť jedno jedlo. Jednoducho ideálna „mňamka“ ku kávičke ???? Alebo čakankovo-arašidový krém, KetoMix sušienky či štvorček KetoMix čokolády.

Už nemám hrozné pocity hladu, mám dosť energie, a dokonca som konečne začala aj cvičiť! Moja premena prekvapila aj moje okolie. Predovšetkým kamošky. Chceli vedieť viac, sledovali moje výsledky a na vlastné oči videli, že KetoMix naozaj funguje. Všetko som im vysvetlila, a niektoré z nich sa do chudnutia pustili tiež.  Aj vy bojujete so svojou váhou?

Hneď sa do toho pustite. HNEĎ, nie až v pondelok ????

Pozdravuje Nikol 


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €