Chcela som vyzerať ako princezná

Ahoj, volám sa Zuzana a mám 28 rokov. Na KetoMix som sa obrátila, pretože už na strednej škole som mala problémy s váhou.

Screenshot_20200418_200718-e1594386186938-900x440

Nebol to žiadny extrém, ale vždy som patrila medzi tie baculatejšie dievčatá. Snažila som sa s tým všakovako bojovať celý život a zamerať sa na šport. Konkrétne na beh. Kilá sa však stále nehýbali smerom dole. Navyše, ako takmer každá žena, som v tehotenstve pribrala. Od pôrodu som sa ich nemohla zbaviť. Moje okolie ma neustále upokojovalo a hovorilo mi, že sa tým nemám trápiť. Napriek tomu som z toho bola nešťastná a užierala som sa tým.

Ďalší impulz prišiel v náš deň „D“. V októbri 2019 som sa totiž vydávala. A asi ako každá nevesta som chcela vyzerať ako princezná. Moje kilá navyše mi v tom rozhodne bránili. Napriek tomu som si našu svadbu užila. Len ma dnes mrzí, že som v tom čase nevedela o KetoMix diéte. Mohlo to všetko byť inak. Mohla som sa cítiť ako skutočná princezná, ale čas už nemožno vrátiť. Preto som neváhala, keď som sa o diétnom pláne KetoMix dozvedela. Hneď som to musela vyskúšať. Zo začiatku som bola voči tejto diéte skeptická, pretože predtým mi žiadna diéta nikdy nepomohla, alebo mi práveže nejako moc nechutila. V každom prípade práve KetoMix bol od začiatku skvelý. Jedlá mi chutili a zhodila som to, čo sa mi iným spôsobom nepodarilo.

Diétu dodržujem už dva a pol mesiaca a stále sa nestačím čudovať. Rada by som sa do budúcna obliekla ešte do menšieho oblečenia, preto v diéte stále pokračujem. Mám v pláne zostať aj pri niektorých výrobkoch. A to aj keď sa dostanem na moju novú vysnenú váhu, pretože mi všetky jedlá naozaj veľmi chutia. Ponechám si v jedálničku minimálne kokteil, z ktorého sa dá uvariť a upiecť množstvo ďalších jedál. Napríklad žemličky, pizza, chlieb, kokosový suk a naozaj veľké množstvo iných pokrmov – a tak ho nemusím piť iba v tekutom stave. Napriek tomu, že milujem sladké, je pre mňa KetoMix ideálny. Dal mi veľa možností, ako si sladkosti vynahradiť. Stále je to medzi diétami pre mňa voľby č. 1. Dokonca ma aj moji známi zastavujú na ulici. Pýtajú sa, ako sa mi podarilo tak úžasne a za taký krátky čas schudnúť. Každému s úsmevom hovorím, že som len „jedla a jedla“ a tým som schudla. To je totiž to najdôležitejšie, čo musíte počas KetoMix chudnúceho plánu dodržiavať.

Nielen, že schudnete, ale budete sa cítiť tak úžasne ako ja.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €