Lucka je po dlhej dobe opäť šťastná

Volám sa Lucka, mám 36 rokov a rada by som sa s vami podelila o svoju skúsenosť s diétou KetoMix. Keď som v marci nastúpila do nemocnice a pri nástupe mi sestrička oznámila, že vážim 90 kilov, tak som sa zahanbila. Už skôr som skúšala rôzne diéty, ale u ničoho som dlho nevydržala. V tú dobu som ešte netušila, že nejaká ketónová diéta existuje a hlavne, že funguje.

Proměna Lucie

Po návrate z nemocnice za mnou prišla kamarátka a hovorila mi, ako po dlhej dobe stretla svoju známu a že ju ani nespoznala, pretože veľmi schudla. Jej známa vraj schudla vďaka ketónovej diéte. O tejto diéte som počula prvýkrát v živote, ale hneď som sa začala o ňu zaujímať.

Ako prvý odkaz na internete som uvidela www.ketomix.sk. Po prečítaní skúseností, ktoré zdieľali rôzni ľudia, som nejakú dobu váhala, ale nakoniec som sa rozhodla a objednala si balíček na 1 týždeň.  

Vďaka balíčku ketónovej diéty na 7 dní som si vyskúšala, či diétu vôbec zvládnem a jedla mi budú chutiť. Musím povedať, že som bola milo prekvapená. Jedlá boli nielenže chutné, ale vyhovovala mi navyše rýchlosť prípravy. Prvé dva dni som sa cítila unavená, trpela som bolesťami hlavy, ale tretí deň nastal obrat. Zrazu som mala veľa energie, únava zmizla, stále som mala dobrú náladu a dokonca som prestala trpieť migrénami, s ktorými som sa už dlhšiu dobu liečila.

Prvú fázu som držala 8 týždňov a druhú fázu necelé 4 týždne. Veľmi sa teším, pretože som pekne schudla a po dlhej dobe som opäť šťastná. Kompletne som vymenila šatník. Najviac ma motivovalo a robilo mi radosť, keď si zmeny všímali ľudia okolo mňa. Aj po diéte sa snažím dodržiavať zásady zdravého stravovania, hlavne jesť v pravidelných intervaloch a naďalej som zostala aj pri výrobkoch KetoMix. Kupujem si koktaily a proteínové tyčinky, ktoré mi nahradzujú desiate alebo večere. Čo sa týka jedál, najviac som si pochutnávala na koktailoch, polievkach a kašiach. Svojim príbehom by som rada motivovala všetkých, ktorí sa boja do tejto diéty ísť, tak ako som sa bála ja. Naozaj funguje a tá zmena stojí za to! Za to všetko veľmi pekne ďakujem KetoMixu a zostávam s vami.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €